Zbrodnie przyszłości cały film

Stacked_Blue 6 / 10 star premiera: 2022107 min, ,

Głębokie nurkowanie w nie tak odległej przyszłości, gdzie ludzkość uczy się dostosowywać do swojego syntetycznego środowiska. Ewolucja ta przeniesie człowieka w metamorfozę poza jego naturalny stan, zmieniając jego biologiczny "make-up".

Zbrodnie przyszłości - fabuła

Zbrodnie przyszłości zanurza się w niedalekiej przyszłości, gdzie ludzkość nauczyła się przystosowywać do sztucznego środowiska. Ta ewolucja przenosi je poza ich naturalny stan w metamorfozę, która zmienia ich biologiczną strukturę. Podczas gdy jedni wykorzystują potencjał tej przemiany, inni próbują ją kontrolować. Tak czy inaczej, Syndrom Przyspieszonej Ewolucji rozprzestrzenia się szybko. Saul Tenser jest ukochanym artystą, który ją objął, co skutkuje tym, że w jego ciele rodzą się nowe organy. Wraz z Caprice, Tenser zamienił usunięcie tych organów w spektakl z udziałem publiczności. Ale gdy władze zwracają na to uwagę, Tenser jest zmuszony rozważyć najbardziej ekstremalny z możliwych pokazów.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Oryginalnie film nosi nazwę: Crimes of the Future. Cały film trwa 1 godz. 47 min. Ludzie powiązani ze społecznością IMDB oceniają film na 6.0/10, natomiast czytelnicy serwisu Filmweb dają mu notę 5.9/10. Według oceniających film na portalu TMDB zasługuje on na notę 6/10. Reżyserem, a zarazem scenarzystą filmu jest David Cronenberg. Główni aktorzy grający w filmie to Viggo Mortensen (Saul Tenser), Léa Seydoux (Caprice), Kristen Stewart (Timlin), Scott Speedman (Lang Dotrice), Welket Bungué (Cope), Don McKellar (Wippet), Lihi Kornowski (Djuna), Denise Capezza (Odile), Tanaya Beatty (Berst)

Ciekawostki o filmie Zbrodnie przyszłości

 • Został nakręcony w całości w jednym magazynie.
 • Chociaż kanadyjski reżyser David Cronenberg od dawna upierał się, że Kanada zasługuje na to, by jej artyści byli w centrum zainteresowania Kanady i reszty świata, aktorzy, których zdecydował się obsadzić w trzech głównych rolach filmu – Léa Seydoux, Kristen Stewart i Viggo Mortensen – nie byli Kanadyjczykami.
 • Kristen Stewart zastąpiła Natalie Portman w roli Timlina.
 • Pierwszy film Davida Cronenberga od trzydziestu pięciu lat, w którym jego siostra Denise Cronenberg nie służyła jako projektantka kostiumów. Denise zmarła latem 2020 roku.
 • Pierwszy oryginalny scenariusz Cronenbergów od czasu eXistenZ (1999). Tytuł roboczy tamtego filmu również brzmiał „Crimes of the Future”.
 • Czując, że film ma ograniczoną wartość komercyjną, amerykański dystrybutor Neon i kanadyjski dystrybutor MK2 Mile End zdecydowali się dać filmowi ograniczoną premierę i bez agresywnej i drogiej kampanii marketingowej. To spowodowało, że otwarcie weekendu w box office zostało określone jako „miękkie” przez stronę internetową Box Office Mojo, i „so-so” przez hollywoodzki magazyn branżowy Variety.
 • Filmowy debiut Tassosa Karahaliosa.
 • Jest to pierwszy film Cronenberga bez operatora Petera Suschitzky’ego od czasu ich wspólnej pracy nad Nierozłącznymi (1988) w 1988 roku

Gdzie obejrzeć Zbrodnie przyszłości online

Cały film Zbrodnie przyszłości nie jest jeszcze dostępny w żadnym innym serwisie vod

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  1. Wiostel

   Na pewno ciekawy pomysł na film, najbardziej podobała mi sie fabuła.

   8,0 rating

   Na pewno ciekawy pomysł na film, najbardziej podobała mi sie fabuła.

  1. Krisi

   Ciekawe czy kiedyś nadejdą czasy, w których z ludzkością będzie podobnie.

   9,0 rating

   Ciekawe czy kiedyś nadejdą czasy, w których z ludzkością będzie podobnie.