Regulamin witryny vodgo.pl

Definicje:

Administrator – Osoba zarządzająca witryną vodgo.pl

Serwis – witryna internetowa vodgo.pl

Użytkownik – osoba odwiedzająca Serwis

1. vodgo.pl to strona, która zawiera informacje o filmach, w tym opisy oraz informacje o dostępności tych filmów w legalnych serwisach VOD. Baza filmów (w tym grafiki oraz inne media) została oparta o licencję serwisu The Movie Database.

Reklama

1. Strona vodgo.pl reklamuje serwis vod-base.com, który jest wyszukiwarkom filmów.

2. Rejestracja w wyszukiwarce filmów nie jest darmowa. Korzystanie z wyszukiwarki jest płatne według cennika podanego na https://vod-base.com

3. vodgo.pl nie jest częścią, ani partnerem reklamowanych wyszukiwarek. vodgo.pl nie jest odbiorcą płatności, świadczy wyłącznie usługi reklamowe na rzecz zewnętrznych podmiotów. Użytkownik dokonuje płatności na innej niż vodgo.pl stronie.

4. Informacje na stronie vodgo.pl mają charakter reklamowy, a nie informacyjny. Użytkownik powinien zapoznać się z właściwą ofertą na stronie reklamowanej wyszukiwarki filmów, przed płatnością. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje nabywcy w przypadku produktów, które z uwagi na charakter nie mogą zostać zwrócone.

5. Reklamowane tu wyszukiwarki udostępniają linki do produkcji filmowych na platformach: Netflix, Chili, Player+, iTunes, Rakuten i HBO GO, Amazon Prime Video, Cineman, Ipla, VOD.pl, Apple TV+, Plany now, Canal+, CDA premium – lub zwracają informację o braku dostępności danego filmu do obejrzenia online.

6. Fakt obecności podstrony opisującej dany film na vodgo.pl, nie oznacza że ten sam film jest dostępny w reklamowanej wyszukiwarce. Użytkownik, przed płatnością, powinien upewnić się że dany film znajduje się w bazie danych reklamowanej wyszukiwarki filmów. vodgo.pl, ze względu na brak powiązania technologicznego, nie ma aktualnych informacji.

7. vodgo.pl nie udostępnia żadnych materiałów video. Witryna nie udostępnia także linków do materiałów video.

8. Ilość dostępnych w wyszukiwarkach oraz platformach VOD filmów i seriali jest zmienna. Informacje o danym filmie zamieszczone w Serwisie nie świadczą o możliwości jego obejrzenia online na którejkolwiek platformie VOD. Baza filmów na vodgo.pl nie jest weryfikowana pod tym względem.

9. Osoba odwiedzająca Serwis ma możliwość umieszczania swoich opinii oraz przesyłania zgłoszeń związanych z problemami na stronie.

10. Administrator nie ma wpływu na treść reklam i treść komentarzy wyświetlających się na stronie. Użytkownik powinien zachować ostrożność i samodzielnie zweryfikować ich autentyczność.

11. Administrator nie gwarantuje nieprzerywanego i niezakłóconego dostępu do strony vodgo.pl. Zdarzają się problemy technicznie na które nie ma wpływu.

12. vodgo.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z niesprawności połączenia internetowego oraz urządzenia wykorzystywanego przez Użytkownika.