Ojciec ciężko pracuje, aby zapewnić dobre życie swojej ośmioletniej córce. Jednak jego prozaiczny zawód czyściciela basenów z San Fernando Valley to tylko przykrywka. Głównym źródłem dochodu bohatera jest polowanie i zabijanie wampirów.
Nope opowiada o tajemniczym i mrożącym krew w żyłach odkryciu w odosobnionym kanionie w głębi Kalifornii.
Młoda kobieta wprowadza się z narzeczonym do nowego mieszkania, ale dręczy ją uczucie, że z budynku obok prześladuje ją niewidzialny obserwator.
Morderca dzieci porywa 13-letniego chłopca i zamyka go w dźwiękoszczelnej piwnicy. Wkrótce chłopak zaczyna odbierać telefony od poprzednich ofiar mordercy.
Głębokie nurkowanie w nie tak odległej przyszłości, gdzie ludzkość uczy się dostosowywać do swojego syntetycznego środowiska. Ewolucja ta przeniesie człowieka w metamorfozę poza jego naturalny stan, zmieniając jego biologiczny "make-up".
Niedawno owdowiała Harper wyjeżdża do spokojnego angielskiego miasteczka w nadziei, że odzyska siły. Smutek po stracie jest jednak niczym w porównaniu z tym, co ją czeka, gdy ktoś lub coś z okolicznych lasów zaczyna ją prześladować...
Szybko rozprzestrzeniający się wirus, który zmienia ludzi w inteligentnych, bardzo brutalnych i szybkich zombie, opanowuje miasto. Tymczasem Iris i jej córka, pracujące na nocnej zmianie, są nieświadome tego, co się dzieje. Odkrywając, że potwory są niezdolne do działania przez 32 sekundy po każdej fali ataków, ponieważ regenerują swoje moce, jedyną nadzieją Iris na przeżycie jest jak najlepsze wykorzystanie tego czasu.

Z głębin wynurzają się mroczne siły, które przerażają pasażerów Titanica III i grożą powtórką jednej z największych katastrof w historii.

Film oparty na prawdziwej historii rodziny, która wierzyła, że została opętana przez duchy, śledzi losy kobiety, która musi chronić swoje dziecko przed klątwą.
Podczas egzorcyzmów amerykański ksiądz pracujący w Meksyku zostaje opętany przez złe moce i popełnia straszliwy czyn. Osiemnaście lat później konsekwencje jego czynów wracają, by go prześladować.
Młoda dziewczyna, pasjonująca się projektowaniem mody, w tajemniczy sposób wkracza w lata sześćdziesiąte, gdzie spotyka swoją idolkę, olśniewającą piosenkarkę wannabe. Ale Londyn lat 60. nie jest tym, czym się wydaje, a czas zdaje się rozpadać z mrocznymi konsekwencjami.
Kilka lat po krwawej inwazji Norman odnajduje spokój i ukojenie, ale okazuje się, że od grzechów przeszłości nie tak łatwo się uwolnić.
Film opowiada mrożącą krew w żyłach historię makabrycznego morderstwa i nieznanego zła, które w prawdziwym życiu zadziwiło nawet doświadczonych badaczy zjawisk paranormalnych, Eda i Lorraine Warrenów. Jedna z ich najbardziej sensacyjnych spraw rozpoczęła się od walki o duszę młodego chłopca i doprowadziła do czegoś, z czym nigdy wcześniej nie mieli do czynienia w swojej praktyce, kiedy to po raz pierwszy w historii USA podejrzany o morderstwo utrzymywał na swoją obronę, że został opętany przez demona.
W małym miasteczku w stanie Maine siedmioro dzieci znanych jako The Losers Club stawia czoła problemom życiowym, znęcaniu się i potworowi, który przybiera postać klauna o imieniu Pennywise.

Showing all 14 results