John Wick 3 cały film

Stacked_Blue 7.4 / 10 star premiera: 2019130 min, ,

John Wick ma kłopoty. Za jego schwytanie, za rzekome zamordowanie członka Wysokiej Rady, wyznaczono nagrodę w wysokości 14 milionów dolarów. Samotny i zdany na siebie Wick walczy o wydostanie się z Nowego Jorku za wszelką cenę.

John Wick 3 - fabuła

John Wick jest w trakcie ucieczki. Za jego głowę wyznaczono nagrodę w wysokości 14 milionów dolarów. Jest to naruszenie zasady, że na terenie hotelu Continental nie można popełniać morderstw. Kierownik hotelu Winston dał Johnowi tylko godzinę na ucieczkę, po której będzie ścigany. John będzie zmuszony walczyć i zabijać, aby dostać się do Nowego Jorku, gdzie będzie mógł znaleźć wyjście z sytuacji.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Oryginalna nazwa filmu to John Wick: Chapter 3 - Parabellum. Cały film trwa 2 godz. 11 min. Ludzie powiązani ze społecznością IMDB dają filmowi 7.4/10, z kolei czytelnicy serwisu Filmweb przyznają mu notę 6.7/10. Według oceniających film na portalu TMDB zasłużył on na notę 7.4/10. Reżyserem filmu jest Chad Stahelski, natomiast osoby odpowiedzalne za scenariusz to Derek Kolstad oraz Shay Hatten. Następujący aktorzy wystąpili w filmie: Keanu Reeves (John Wick), Halle Berry (Sofia), Ian McShane (Winston), Laurence Fishburne (Król Bowery), Mark Dacascos (Zero), Asia Kate Dillon (Sędzia), Lance Reddick (Charon), Tobias Segal (Earl), Anjelica Huston (Dyrektorka)

Ciekawostki o filmie John Wick 3

  • Po raz trzeci Keanu Reeves i Tiger Hu Chen walczą ze sobą po Matrix: Reaktywacja (2003) i Człowiek Tai Chi (2013).
  • Keanu Reeves mówi o filmach z serii „John Wick”: „Możliwość dalszego opowiadania tej historii w oparciu o piękno wizji Chada i wsparcie oddanej ekipy jest niesamowitym przeżyciem.” Ma nadzieję, że ludzie będą czerpać z tych filmów tyle samo radości, co on z ich tworzenia.
  • Zdjęcie Wicka i jego żony ukryte w książce jest czarno-białą odbitką kolorowego zdjęcia, które miał oprawione w ramkę w swoim domu.
  • Według serwisu Rotten Tomatoes, John Wick zabija w tym filmie 94 osoby. To więcej niż w oryginalnym filmie, gdzie zabił 77 osób, ale mniej niż w „Rozdziale 2”, gdzie zabił 116.
  • Reżyser Chad Stahelski i odtwórca głównej roli Keanu Reeves zarobią dzięki udziałowi w zyskach prawie 12 milionów dolarów.
  • Halle Berry złamała trzy żebra podczas kręcenia filmu.

Gdzie obejrzeć John Wick 3 online

Cały film John Wick 3 możesz obejrzeć w vod: CANAL+, PLAYER+, ITUNES, VIAPLAY, PLAY NOW, POLSAT, CINEMAN

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze