Wojowniczka Naru próbuje chronić swoje plemię przed jednym z pierwszych wysoko wyewoluowanych Predatorów, który wylądował na Ziemi.mi.
Nope opowiada o tajemniczym i mrożącym krew w żyłach odkryciu w odosobnionym kanionie w głębi Kalifornii.
Oparta na prawdziwej historii "Trzynaście żyć" to porywająca relacja z akcji ratowania chłopięcej drużyny piłkarskiej z tajlandzkiej jaskini Tham Luang po tym, jak została uwięziona przez ulewne deszcze i niebezpieczne powodzie.
Były agent CIA, obecnie zabójca o pseudonimie Szary Człowiek, próbuje uratować dwie córki, o których istnieniu nie wiedział.
Fabuła filmu obraca się wokół grupy najemników i zabójców, którzy znajdują się w szybkim pociągu z Tokio do Marioki. Kiedy odkrywają, że wszystkie ich zadania dotyczą tej samej tajemniczej walizki, dochodzi między nimi do konfliktu na dużą skalę.
Kiedy nieudolny przedsiębiorca zostaje pomylony z notorycznym zabójcą znanym jako Człowiek z Toronto, aby przeżyć, łączy siły z prawdziwym zabójcą.
W niedalekiej przyszłości skazańcy otrzymują możliwość wzięcia udziału w eksperymentach medycznych w zamian za zmniejszenie wyroku. Fabuła skupia się na parze więźniów, którzy są testowani na leku, który kontroluje ich emocje i zmusza ich do konfrontacji z przeszłością.
Młoda kobieta wprowadza się z narzeczonym do nowego mieszkania, ale dręczy ją uczucie, że z budynku obok prześladuje ją niewidzialny obserwator.
Po zniszczeniu wyspy Nublar dinozaury uwolniły się i stały się pełnoprawnymi mieszkańcami planety. Ludziom udaje się zachować delikatną równowagę, która definiuje pokojowe współistnienie na Ziemi. Ale jak długo ludzie będą w stanie utrzymać swoją dominację, żyjąc obok najbardziej przerażających stworzeń w historii?
Morderca dzieci porywa 13-letniego chłopca i zamyka go w dźwiękoszczelnej piwnicy. Wkrótce chłopak zaczyna odbierać telefony od poprzednich ofiar mordercy.
Oficer armii musi wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę wojskową do pracy, gdy skoordynowany atak zagraża odległej stacji obrony przeciwrakietowej, którą dowodzi.

Po odmowie wykonania szczególnie niebezpiecznego zadania, pewien zabójca znajduje się na celowniku policji.

Z głębin wynurzają się mroczne siły, które przerażają pasażerów Titanica III i grożą powtórką jednej z największych katastrof w historii.

Były marynarz i przedsiębiorca udają się do Panamy, aby pośredniczyć w zawarciu rozejmu, ale w międzyczasie rozpoczyna się inwazja USA, a oni wszyscy dowiadują się wiele o przejęciu władzy.

Mężczyzna pilnie potrzebuje pieniędzy na operację żony, ale nie może sobie na nią pozwolić. Prosi o pomoc swojego brata, z którym mocno się poróżnił. Ten z kolei proponuje wspólny napad na bank...

Po odejściu z piechoty morskiej James Harper wstępuje do organizacji paramilitarnej, aby jako najemnik nadal utrzymywać swoją rodzinę.
W swoim drugim roku walki z przestępczością Batman odkrywa korupcję w Gotham City, która jest powiązana z jego własną rodziną, jednocześnie stawiając czoła seryjnemu mordercy znanemu jako Rébus.
Podejrzany o zamordowanie trzech hollywoodzkich gwiazd mężczyzna rozpoczyna własne śledztwo. Potrzebuje pomocy, więc zwraca się o nią do władz, które wpadły na jego trop, aby odkryć spisek, którego zasięg jest o wiele większy, niż ktokolwiek z nich mógłby przypuszczać.
Leonard szył kiedyś najsłynniejsze londyńskie garnitury na ekskluzywnej Savile Row. Po osobistej tragedii przeniósł się jednak do Chicago, gdzie jego klientami stały się najczarniejsze postacie podziemia.
Travis Block jest rządowym agentem działającym w ukryciu, specjalizującym się w likwidowaniu największych zagrożeń. Tym razem jednak wplątuje się w znacznie większy spisek, a trop prowadzi aż do najważniejszych osób w kraju.
Śmieciarz o imieniu Clean, dręczony przez swoją przeszłość, próbuje wieść spokojne życie pokutując za dawne czasy. Wkrótce jednak jest zmuszony pogodzić się z przeszłością, w której stosował przemoc.
Sophie opiekuje się kotem w opuszczonym domu. Trzech złodziei przybywa, aby obrabować ukryty sejf. Sophie jest niewidoma, więc jej jedyną pomocą jest Kelly, weteran wojenny. Razem próbują odeprzeć włamywaczy i przeżyć.
Młoda dziewczyna, pasjonująca się projektowaniem mody, w tajemniczy sposób wkracza w lata sześćdziesiąte, gdzie spotyka swoją idolkę, olśniewającą piosenkarkę wannabe. Ale Londyn lat 60. nie jest tym, czym się wydaje, a czas zdaje się rozpadać z mrocznymi konsekwencjami.
James Bond zakończył aktywną służbę. Jego spokój trwa jednak krótko, gdy pojawia się jego stary znajomy Felix Leiter z CIA prosząc o pomoc. To stawia go na tropie tajemniczego złoczyńcy uzbrojonego w nową, niebezpieczną technologię.

Showing 1–24 of 31 results