X

Stacked_Blue 6.8 / 10 star 2022106 min, ,

X: Opowieść o filmowcach, którzy znaleźli się w pułapce w odległym Teksasie

Film „X” to produkcja z gatunku horroru, która swoją premierę miała w 2022 roku. Opowiada historię grupy młodych filmowców, którzy postanawiają nakręcić film dla dorosłych na odludziu w Teksasie. Planują spędzić tam kilka tygodni, aby ukończyć swoje dzieło, jednak po przybyciu na miejsce zdarzają się niespodziewane i przerażające wydarzenia.

Grupa filmowców w niebezpieczeństwie

Grupa młodych ludzi, którzy postanawiają nakręcić film dla dorosłych na odludziu, nie wie, że ich wyjazd do Teksasu zakończy się tragicznie. Już po przybyciu na miejsce okazuje się, że ich gospodarze to ekscentryczni ludzie, którzy z czasem zaczynają zachowywać się coraz dziwniej. Wszystko wskazuje na to, że młodzi ludzie wpadli w pułapkę.

Walka o przetrwanie

Wraz z upływem czasu i narastającym niebezpieczeństwem, młodzi filmowcy muszą walczyć o przetrwanie. Nie wiedzą, kto jest ich wrogiem i czy w ogóle zdołają uciec z odludzia. Ich życie jest zagrożone, a okoliczności, w jakich się znaleźli, są coraz bardziej przerażające.

Reżyseria i obsada

Reżyserem filmu „X” jest Ti West, amerykański reżyser, scenarzysta i aktor. W rolach głównych występują Mia Goth, Joe Swanberg, Karen Gillan i Tom Noonan.

Opinia krytyków i widzów

Film „X” spotkał się z mieszana reakcją krytyków i widzów. Jedni chwalą go za niepokojący klimat, mroczną atmosferę i dobrze zbudowane napięcie, inni zaś krytykują za przewidywalną fabułę i brak oryginalności. Mimo to, produkcja Ti Westa z pewnością trafi w gusta fanów horroru i klimatycznych thrillerów.

Podsumowanie

Film „X” to niepokojący thriller, który wciąga widza w mroczną atmosferę odludzia w Teksasie. Chociaż opinie na jego temat są podzielone, to z pewnością warto zobaczyć go osobiście i wyciągnąć własne wnioski. Reżyseria Ti Westa oraz dobra gra aktorska sprawiają, że „X” to produkcja, którą zdecydowanie warto zobaczyć.

Be the first to review “X”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.