Wieloryb

Stacked_Blue 7.6 / 10 star 2022117 min

„Wieloryb” – opowieść o nadziei, odkupieniu i samotności

Film „Wieloryb” to produkcja z 2022 roku, która opowiada historię bohatera imieniem Charlie. Bohater ten przez wiele lat żył na marginesie społeczeństwa. Cierpi na chorobliwą otyłość, która zmusza go do uwięzienia w małym mieszkaniu. Jego życie jest pełne samotności i odrzucenia ze strony bliskich. Jednakże jeden impuls, jedno spotkanie, jest w stanie zmienić całą jego egzystencję.

Opis fabuły

Charlie podejmuje próbę nawiązania kontaktu z nastoletnią córką, z którą stracił kontakt wiele lat wcześniej. Wie, że będzie to dla niego bardzo trudne spotkanie, ale jest gotów podjąć ryzyko, że może to być ostatnia szansa na odkupienie i naprawienie swojego życia. Bohater zdaje sobie sprawę, że ryzykuje utratę ostatniego złudzenia, ale mimo to wierzy, że dla niego również istnieje jeszcze szansa na normalność.

” Wieloryb” to opowieść o nadziei, odkupieniu i samotności. W filmie poruszony jest bardzo ważny temat społeczny, jakim jest nietolerancja wobec osób, które nie pasują do pewnych norm. Film ukazuje również, jak niewiele czasu często mamy na to, aby naprawić swoje błędy i odkupić popełnione wcześniej grzechy.

Twórcy filmu

Film „Wieloryb” wyreżyserował Darren Aronofsky, a scenariusz napisał Samuel D. Hunter. W rolę Charlie’ego wcielił się Brendan Fraser. W pozostałych rolach wystąpili m.in. Samantha Morton oraz Sadie Sink.

Podsumowanie

„Wieloryb” to film, który skłania do refleksji na temat własnego życia i trudności, jakie może przynieść przeciwstawianie się społecznym normom. Produkcja ta pokazuje, że zawsze warto mieć nadzieję na lepsze jutro i nie powinniśmy rezygnować z walki o siebie. Zachęcamy do zobaczenia tego filmu, który na pewno pozostanie w pamięci na długi czas.

Be the first to review “Wieloryb”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.