Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

Stacked_Blue 7.1 / 10 star 2022144 min, ,

Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody – film biograficzny opowiadający o słynnej wokalistce

Wstęp

Whitney Houston to jedna z najbardziej znanych i uwielbianych wokalistek na świecie. Jej kariera była pełna sukcesów, a jej muzyka zawsze była na czasie. Teraz jej historia zostaje przedstawiona w filmie biograficznym „Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody”.

Opis fabuły

Film „Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody” opowiada historię życia i kariery słynnej wokalistki. Przedstawione zostaną nie tylko jej sukcesy i zwycięstwa, ale również trudne chwile i problemy z którymi musiała się zmierzyć. Widzowie będą mogli zobaczyć Whitney w różnych momentach swojego życia – od dziecka, poprzez jej pierwsze występy na scenie, aż po jej największe sukcesy muzyczne.

Główne postaci

Główną postacią w filmie jest oczywiście Whitney Houston. W rolę wokalistki wcieliła się aktorka Naomi Ackie. W filmie pojawią się również inni znani muzycy i członkowie rodziny Houston.

Produkcja i premiera

Film „Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody” został wyprodukowany przez wytwórnie TriStar Pictures, Black Label Media, Primary Wave Entertainment, West Madison Entertainment, Muse of Fire oraz Compelling Pictures. Reżyserem filmu jest Kasi Lemmons, a scenariusz napisali Anthony McCarten i Stella Meghie. Premiera filmu zaplanowana jest na 20 grudnia 2022 roku.

Podsumowanie

Film „Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody” to doskonała okazja dla fanów wokalistki, aby lepiej poznać historię jej życia i kariery. Jednocześnie, film ten może stanowić inspirację dla innych artystów, którzy chcą odnieść sukces w branży muzycznej. Premiera już niebawem, więc warto być na nią przygotowanym.

Be the first to review “Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.