Szybcy i wściekli 10 – trzymający w napięciu film akcji

Wstęp

„Szybcy i wściekli 10” to dziesiąta część słynnej serii filmów akcji, która zadebiutowała w kinach w 2001 roku. W tym filmie fani serii będą mieli okazję znowu zobaczyć uwielbianych przez siebie bohaterów oraz wziąć udział w nowych niebezpiecznych przygodach. Reżyserem filmu jest Justin Lin, który odpowiadał także za reżyserię części trzeciej, czwartej, piątej i szóstej.

Fabuła

Niestety, na dzień pisania tego artykułu nie ujawniono jeszcze żadnych oficjalnych szczegółów na temat fabuły „Szybkich i wściekłych 10”. Wciąż pozostaje tajemnicą, jakie przygody czekają na postaci grane przez Vin Diesela, Michelle Rodriguez, Tyrese’a Gibsona, Ludacrisa, Johna Ceny i Nathalie Emmanuel. Niemniej jednak fani serii wiedzą, czego mogą spodziewać się po filmie – niezapomnianych wrażeń, szybkich samochodów i widowiskowych scen walki.

Ekipa produkcyjna

„Szybcy i wściekli 10” powstało dzięki współpracy kilku wytwórni filmowych, w tym Universal Pictures, Original Film, One Race i Perfect Storm Entertainment. Za reżyserię odpowiadał Justin Lin, który ma już doświadczenie w tworzeniu filmów z tej serii. W ekipie produkcyjnej znaleźli się także producenci Vin Diesel, Neal H. Moritz i Clayton Townsend oraz scenarzyści Daniel Casey i Justin Lin.

Aktorzy

W „Szybkich i wściekłych 10” powracają znani i lubiani bohaterowie serii, w tym:

  • Vin Diesel jako Dominic Toretto
  • Michelle Rodriguez jako Letty Ortiz
  • Tyrese Gibson jako Roman Pearce
  • Ludacris jako Tej Parker
  • John Cena jako Jakob Toretto
  • Nathalie Emmanuel jako Ramsey

Premiera i odbiór

Premiera „Szybkich i wściekłych 10” planowana jest na 17 maja 2023 roku. Choć film nie pojawił się jeszcze w kinach, to już zyskał wiele pozytywnych opinii od fanów serii, którzy nie mogą doczekać się kolejnych przygód swoich ulubionych bohaterów. Jednocześnie „Szybcy i wściekli” od lat budzą kontrowersje, niektórzy zarzucają im przesadną ilość akcji i niedbałość o realizm. Niezależnie od opinii krytyków, seria cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, zarabia

Be the first to review “Szybcy i wścielki 10”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.