Pukając do drzwi

Stacked_Blue 6.6 / 10 star 2023100 min, ,

Pukająć do drzwi – nowy horror oparty na bestsellerowej powieści Paula Tremblaya

W ostatnim czasie na ekrany kin wchodzi wiele filmów grozy, ale „Pukając do drzwi” to produkcja, na którą warto zwrócić uwagę. Film powstał na podstawie bestsellerowej powieści „The Cabin at the End of the World” autorstwa Paula Tremblaya.

Fabuła filmu skupia się na historii Erika i Andrew, którzy wraz z adoptowaną córką wyjeżdżają na spokojne wakacje do domku letniskowego. Ich sielski urlop zostaje przerwany, gdy uzbrojona grupa na czele z Leonardem wkracza w ich życie. Mężczyźni muszą zmierzyć się z mrożącym krew w żyłach wyzwaniem, które zdaniem napastników ocali ludzkość przed apokalipsą.

Reżyserem filmu jest Dan Trachtenberg, znany m.in. z reżyserii popularnego filmu „10 Cloverfield Lane”. W rolach głównych występują Alison Brie, Dan Stevens i Richard Armitage.

Film „Pukając do drzwi” jest produkcją wytwórni Universal Pictures we współpracy z FilmNation Entertainment, Perfect World Pictures, Blinding Edge Pictures i Wishmore. Budżet filmu wyniósł 20 milionów dolarów, a jego premiera odbyła się 1 lutego 2023 roku.

„Pukając do drzwi” to kolejna propozycja dla miłośników klimatycznych horrorów, którzy chętnie sięgną po produkcję, która potrafi wzbudzić w nich wiele emocji i przerażających doznań.

Be the first to review “Pukając do drzwi”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.