Pitbull cały film

Stacked_Blue 8 / 10 star premiera: 2021112 min, ,

Akcja rozgrywa się na przestrzeni kilku lat, w ramach nieustającej wojny między policją a przestępczymi imperiami w Europie Wschodniej. Śledzimy losy młodego człowieka, jego dzieciństwo i dorastanie, a w końcu zejście do przestępczego podziemia. Wkrótce na jego drodze staje policjant, który nie cofnie się przed niczym, by go złapać.

Pitbull - fabuła

Gdy wybuch na stacji benzynowej zabija policyjnego sapera, komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa z wydziału zabójstw. Dochodzenie prowadzi go na trop przestępcy – konstruktora bomb i porywacza, który stoi za dziesiątkami zamachów w Polsce i ponad setką porwań w całym kraju. Konfrontacja pomiędzy gangsterem a Policjantem przeradza się w regularną wojnę. Od tych wydarzeń minęły lata. Znany z serialu syn Gebelsa, Jarek, który jest studentem informatyki na Politechnice, wraz z kolegami znajduje ryzykowny sposób na szybki zarobek i wykorzystując swoją wiedzę, zaczyna włamywać się do willi bogatych ludzi. Pech chce, że pewnej nocy wybiera niewłaściwy dom i Gebels staje w obliczu beznadziejnej sytuacji, w której musi wsadzić do więzienia własne dziecko. Może być policjantem, który aresztuje przestępcę. Albo ojcem, który uratuje dziecko.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Film znany jest również pod tytułem . Cały film trwa 1 godz. 52 min. Osoby związane ze społecznością IMDB oceniają film na 4.4/10, z kolei czytelnicy portalu Filmweb dają mu notę 4.6/10. Według oceniających film na portalu TMDB zasługuje on na notę 8/10. Reżyserem oraz scenarzystą filmu jest Patryk Vega. W obsadzie filmu znaleźli się Andrzej Grabowski (Jacek "Gebels" Goc), Przemysław Bluszcz ("Nos"), Sebastian Dela (Jarek, syn Gebelsa), Jan Hrynkiewicz (Sobol), Tomasz Dedek (Pershing), Jan Błachowicz (Michał), Michał Karmowski (Masa), Justyna Karłowska (Renata), Aneta Zając (Matka Nosa)

Gdzie obejrzeć Pitbull online

Cały film Pitbull możesz obejrzeć w vod: AMAZON, ITUNES

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze