Nieznośny Ciężar Wielkiego Talentu cały film

Stacked_Blue 7.2 / 10 star premiera: 2022107 min, ,

Nicolas Cage pozbawiony majątku zgadza się wystąpić na przyjęciu urodzinowym bogatego Meksykanina Javiego. Ten ostatni jest wielkim fanem Cage'a, ale także baronem narkotykowym. Sam Cage pracuje jako informator CIA i próbuje zebrać informacje o Javim.

Nieznośny Ciężar Wielkiego Talentu - fabuła

Niezadowolony z kariery twórczej i stojący w obliczu ruiny finansowej Nicolas Cage musi przyjąć ofertę miliona dolarów, aby wystąpić na przyjęciu urodzinowym fana, bardzo fanatycznego i niebezpiecznego. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Cage zostaje zwerbowany przez agenta CIA i zmuszony do sprostania własnej legendzie, wcielając się w najbardziej kultowe i ukochane postaci filmowe, aby ocalić siebie i tych, których kocha. Mając za sobą karierę budowaną z myślą o tej chwili, wielokrotnie nagradzany aktor musi przyjąć rolę życia: rolę Nicolasa Cage’a.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Ciekawostki o filmie Nieznośny Ciężar Wielkiego Talentu

  • Nicolas Cage uważał, że Javi jest najlepiej napisaną postacią w filmie, do tego stopnia, że poprosił nawet o zamianę ról, ponieważ uważał, że granie swojego największego fana jest dużo ciekawsze niż granie samego siebie. Dopiero gdy w obsadzie znalazł się Pedro Pascal, Cage w końcu ustąpił.
  • W prawdziwym życiu, gdy Nicolas Cage jest określany swoim pseudonimem, pisze się „Nic Cage”. W filmie wyraźnie zaznaczono, że nazwisko głównego bohatera pisze się „Nick Cage”, aby dać do zrozumienia, że choć postać jest oparta na aktorze, to nadal jest to postać fikcyjna.
  • Nicolas Cage był przeciwny graniu samego siebie, odrzucił kilka propozycji, ale zmienił zdanie po przeczytaniu listu od Toma Gormicana, który był zaangażowany w scenariusz.
  • To setna rola Nicolasa Cage’a w filmie.

Gdzie obejrzeć Nieznośny Ciężar Wielkiego Talentu online

Cały film Nieznośny Ciężar Wielkiego Talentu nie jest jeszcze dostępny w żadnym innym serwisie vod

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze