Morska bestia cały film

Stacked_Blue 7.6 / 10 star premiera: 2022115 min, , ,

Młoda Macy i legendarny łowca potworów Jacob Holland wyruszają w podróż przez niezbadane morza.

Morska bestia - fabuła

W czasach, gdy po morzach grasowały przerażające bestie, łowcy potworów byli sławnymi bohaterami – a żaden nie był bardziej uwielbiany niż wielki Jacob Holland. Ale kiedy młoda Maisie Brumble wchodzi na pokład jego legendarnego statku, zyskuje nieoczekiwanego sprzymierzeńca. Razem wyruszają w epicką podróż na niezbadane wody i tworzą historię. Od nagrodzonego Oscarem filmowca Chrisa Williamsa (Moana, Big Hero Six, Bolt), The Sea Beast zabiera nas tam, gdzie kończy się mapa, a zaczyna prawdziwa przygoda.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Oryginalnie film nosi nazwę: The Sea Beast. Cały film trwa 1 godz. 55 min. Osoby związane ze społecznością IMDB oceniają film na 7.1/10, z kolei czytelnicy portalu Filmweb przyznają mu notę 6.8/10. Według oceniających film w serwisie TMDB zasłużył on na ocenę 7.6/10. Za wyreżyserowanie filmu odpowiada Chris Williams, scenariuszem natomiast zajęli się Chris Williams oraz Nell Benjamin. Główni aktorzy grający w filmie to Karl Urban (Jacob), Zaris-Angel Hator (Maisie)

Ciekawostki o filmie Morska bestia

 • W jednej z wczesnych scen Jacob opisuje kolegę ze statku jako „marynarza handlowego podczas jego pierwszego rejsu”. Jest to jedno z wielu odniesień do Moby Dicka. Ishmael, główny bohater książki, jest byłym marynarzem handlowym w swoim pierwszym, zawodzącym rejsie.
 • Jeden z jedynych filmów animowanych, w którym przedstawiono potrzeby nawigacyjne statku w epoce żagli. Przez cały film widać, że Inevitable jest nawigowany przy użyciu dokładnych komend żeglarskich i marynarskich (z dużą swobodą artystyczną). Mistrz żeglarski jest obecny (pani Merino), który kieruje ruchami statku pod rozkazami kapitana Crow, a rozważania są podane w dialogu i animacji do rzeczywistych działań masztów, żagli, takielunku i kierunku wiatru.

Gdzie obejrzeć Morska bestia online

Cały film Morska bestia możesz obejrzeć w vod: NETFLIX

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  1. Dawid

   Fajna bajka, nie tylko dla dzieci. Można śmiało obejrzeć z dzieckiem i mieć z tego również fajną zabawe

   10,0 rating

   Fajna bajka, nie tylko dla dzieci. Można śmiało obejrzeć z dzieckiem i mieć z tego również fajną zabawe

  1. Anna Szmyd

   Super, moja pociecha uwielbia bajki o Morzu i przygodach, przez 2 godziny trwania bajki siedział jak wryty w ekran.

   9,0 rating

   Super, moja pociecha uwielbia bajki o Morzu i przygodach, przez 2 godziny trwania bajki siedział jak wryty w ekran.