Marlowe

Stacked_Blue 5.4 / 10 star 2023109 min,

Marlowe – Film sensacyjny z nowym wcieleniem popularnej postaci

„Marlowe” to film sensacyjny, który swoją premierę miał 15 lutego 2023 roku. Jest to opowieść o nowym wcieleniu popularnej postaci – Philipa Marlowe’a. Co warto wiedzieć o tym filmie?

Fabuła

„Marlowe” to historia prywatnego detektywa Philipa Marlowe’a, który zostaje wynajęty przez bogatego biznesmena do rozwiązania sprawy porwania jego żony. Podczas dochodzenia Marlowe zostaje wciągnięty w coraz bardziej niebezpieczną grę, która prowadzi do odkrycia szokujących tajemnic.

Obsada

W roli Philipa Marlowe’a wystąpił aktor Liam Neeson. W filmie zobaczymy również m.in. Guya Pearce’a, Dianę Kruger i Jessica Lange.

Twórcy

Reżyserem filmu jest Neil Jordan, a scenariusz do niego napisał Raymond Chandler. Jest to adaptacja powieści „The Black-Eyed Blonde” autorstwa Benjamina Blacka.

Produkcja

„Marlowe” został wyprodukowany przez Davis Films, Parallel Films, Jeff Rice Films, Nickel City Pictures, Elipsis Capital, Aperture Media Partners, H2L Media Group, StoryBoard Media, Fu00eds u00c9ireann/Screen Ireland, The Foley Lab oraz Briarcliff Entertainment. Budżet filmu wyniósł 20 milionów dolarów.

Odbiór filmu

„Marlowe” to stosunkowo nowy film, który dopiero pojawił się na ekranach kin. Na razie nie ma zbyt wiele recenzji ani opinii o nim, ale warto śledzić dalszy przebieg jego kariery.

Podsumowanie

„Marlowe” to film sensacyjny z popularną postacią Philipa Marlowe’a, który w nowym wcieleniu ożywa na ekranie kin. W filmie zobaczymy interesującą obsadę, a akcja będzie pełna zwrotów akcji i napięcia. Reżyserem „Marlowe’a” jest znany i ceniony Neil Jordan, a scenariusz oparty jest na powieści autorstwa Benjamina Blacka. Czy film spełni oczekiwania widzów? Tego dowiemy się już wkrótce.

Be the first to review “Marlowe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.