Łut szczęścia cały film

Stacked_Blue 8.291 / 10 star premiera: 2022105 min, , ,

Sam Greenfield jest najbardziej pechową osobą na świecie! Nagle, w nigdy wcześniej nie widzianej Krainie Szczęścia, musi połączyć siły z tamtejszymi magicznymi stworzeniami, aby odwrócić swoje szczęście.

Łut szczęścia - fabuła

Gwiazda filmu LUCK, Sam Greenfield, zawsze miała pecha. Właśnie kończy się jej pobyt w najnowszym z długiego ciągu domów zastępczych, z których żaden nie znalazł jej „rodziny na zawsze”. Oznacza to, że musi pożegnać się z koleżanką z bloku Hazel, dziewczynką, która również czeka na adopcję, i przeprowadzić się do mieszkania na własną rękę. Pewnego dnia Sam znajduje szczęśliwy grosz pozostawiony przez czarnego kota. Planuje dać Hazel grosz na szczęście w znalezieniu rodziny, ale, pech i tym razem jej nie odpuszcza gdy przypadkowo spłukuje grosz w toalecie. Kiedy ponownie dostrzega czarnego kota – który może mówić i nazywa się Bob – goni go i nieświadomie podąża za nim przez portal, który prowadzi do Krainy Szczęścia.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Oryginalnie film nosi nazwę: Luck. Cały film trwa 1 godz. 45 min. Ludzie powiązani ze społecznością IMDB przyznają filmowi ocenę 6.3/10, natomiast czytelnicy Filmwebu przyznają mu notę 6.7/10. Według oceniających film na portalu TMDB zasłużył on na ocenę 8.291/10. Reżyserem filmu jest Peggy Holmes, z kolei twórcą scenariusza został Kiel Murray. Następujący aktorzy wystąpili w filmie: Eva Noblezada (Sam Greenfield), Katie DiCicco (Melanie), Jane Fonda (Smok), Whoopi Goldberg (Kapitan), Simon Pegg (Bob), Flula Borg (Jednorożec Jeff), Lil Rel Howery (Marv), Colin O'Donoghue (Gerry), John Ratzenberger (Rootie)

Ciekawostki o filmie Łut szczęścia

 • Jane Fonda po raz pierwszy odkryła swoją miłość do smoków podczas pracy charytatywnej w Hanoi,Wietnamie.
 • Film był pierwotnie zaplanowany na 2021 rok, ale został przeniesiony na 2022 rok z powodu trwającej pandemii koronawirusów.
 • Pierwsze obowiązki Johna Debneya w zakresie scoringu przy wydanym w kinach filmie animowanym od czasu Ice Age: Collision Course (2016).
 • Zawiera postać, której głosu użyczył John Ratzenberger i odniesienie do A113. Oba są długo stojącymi Pixar Easter eggs, mimo że nie jest to produkcja Pixar.
 • Jest to pierwszy film animowany Apple Original Films, który został oceniony jako G przez MPA.
 • Czerwone światło Autoflush 9000 jest podobne do HAL 9000 z filmu 2001: Odyseja kosmiczna z 1968 r.
 • Gdy Sam opuszcza sklep rozmawiając z Bobem, klient patrzy na nich z niedowierzaniem zmierzając w stronę wejścia – wygląda jak Zach Woods (jako Jared w Dolinie Krzemowej).
 • Indie rockowy zespół Mt. Joy jest rozważany do wykonania partytury do filmu, jak również oryginalnej piosenki napisanej przez zespół.

Gdzie obejrzeć Łut szczęścia online

Cały film Łut szczęścia możesz obejrzeć w vod: APPLE TV

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  1. Agata Włodarczyk

   Moja 8-letnia córka pokochała ten film, zwłaszcza gadającego kota. Film jest dobry, zabawny, lekki i idealny dla dzieci.

   9,0 rating

   Moja 8-letnia córka pokochała ten film, zwłaszcza gadającego kota. Film jest dobry, zabawny, lekki i idealny dla dzieci.

  1. Marzena Krawczyk

   Wow muszę powiedzieć, że podobało mi się to bardziej niż myślałem.

   8,0 rating

   Wow muszę powiedzieć, że podobało mi się to bardziej niż myślałem.