Listy do M. 4 cały film

Stacked_Blue 6.2 / 10 star premiera: 2021111 min,

Cicha noc, na całej połaci śnieg, a spokój i radość w sercach wszystkich? Nie tym razem! W życiu bohaterów „Listów do M.” nadchodzi świąteczna zawierucha: Mel będzie musiał dostosować się do nowych standardów pracy, Karina i Szczepan wdrożą nowatorskie metody wychowawcze, Wojciech spotka nieoczekiwanego konkurenta do serca Agaty, a Karolina i Filip będą musieli sprawdzić, czy ich miłość ma szansę przetrwać, gdy pojawi się ta trzecia. W te święta odwiedzimy starych znajomych i poznamy zupełnie nowe postaci, które nas wzruszą, rozśmieszą, a przede wszystkim – sporo namieszają!

Listy do M. 4 - fabuła

W Wigilię wszystko może się zdarzyć. Mel musi stawić czoła nowym przeszkodom zawodowym i dostosować się do nowych zasad panujących w miejscu pracy. Z kolei Karina i Stefan zamierzają wprowadzić istotne zmiany w wychowaniu dzieci. Postanawiają zmienić swoją strategię i zastosować bardziej złożone metody wychowawcze. Między Karoliną i Filipem pojawi się nowa kobieta, a Rudolf… zapadnie w pamięć wszystkim na długo.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Cały film trwa 1 godz. 57 min. Ludzie powiązani ze społecznością IMDB oceniają film na 5.0/10, z kolei czytelnicy Filmwebu dają mu notę 5.6/10. Według oceniających film w serwisie TMDB zasłużył on na ocenę 6.2/10. Film wyreżyserował Patrick Yoka, z kolei scenarzystami są Marcin Baczyński oraz Mariusz Kuczewski. W głównej obsadzie filmu znaleźli się Tomasz Karolak (Melchior "Mel Gibson"), Agnieszka Dygant (Karina Lisiecka), Piotr Adamczyk (Szczepan Lisiecki), Magdalena Różczka (Karolina), Borys Szyc (Policjant "Gibon"), Magdalena Boczarska (Dagmara), Danuta Stenka (Rudolf), Izabela Kuna (Agata), Wojciech Malajkat (Wojciech)

Gdzie obejrzeć Listy do M. 4 online

Cały film Listy do M. 4 możesz obejrzeć w vod: PLAYER+, PLAY NOW, CANAL+, VOD PL, CANAL+ MANUAL, POLSAT

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  1. Dominika

   Lubię wszystkie części, fajnie, że można je tutaj oglądać kiedy się chce.

   8,0 rating

   Lubię wszystkie części, fajnie, że można je tutaj oglądać kiedy się chce.