Legion samobójców cały film

Stacked_Blue 5.9 / 10 star premiera: 2016130 min, ,

Rząd postanawia dać drużynie superzłoczyńców szansę na odkupienie. Problem w tym, że zostają wysłani na misję, podczas której ich życie będzie zagrożone.

Legion samobójców - fabuła

Zostali złapani i są gotowi zrobić wszystko, aby znów się wydostać. Tajna państwowa organizacja bezpieczeństwa, A.R.G.U.S., zebrała najgorszych łotrów wśród superbohaterów i umieściła ich w specjalnych więzieniach: tak, aby pod żadnym pozorem nie mogli uciec. Firma chce sama otworzyć szeroko zamknięte drzwi. W zamian za wolność więźniowie muszą wykonać pewną misję. Źli są zmuszani do czynienia dobra. Powstaje Oddział Samobójców, który ma być wykorzystywany, gdy ludzkość znajdzie się w tarapatach. Jej członkowie są szaleni, bezwzględni, nieprzewidywalni… a jednak stają po dobrej stronie…

Oceny, obsada, informacje o filmie

Film znany jest również pod tytułem Suicide Squad. Cały film trwa 2 godz. 3 min. Osoby związane ze społecznością IMDB przyznają filmowi ocenę 5.9/10, z kolei czytelnicy Filmwebu przyznają mu notę 6.1/10. Według oceniających film na portalu TMDB zasługuje on na notę 5.9/10. Reżyserem oraz scenarzystą filmu jest David Ayer. W głównej obsadzie filmu znaleźli się Will Smith (Deadshot), Jared Leto (Joker), Margot Robbie (Harley Quinn), Joel Kinnaman (Rick Flag), Viola Davis (Amanda Waller), Jai Courtney (Kapitan Boomerang), Jay Hernandez (Diablo), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Killer Croc), Cara Delevingne (June Moone / Enchantress)

Ciekawostki o filmie Legion samobójców

  • Film ten przeszedł do historii kina jako 70. film fabularny nominowany do Oscara i Złotej Maliny.
  • Jared Leto wyjaśnił, że tatuaże Jokera nadały mu „współczesny gangsterski wygląd”.
  • Na kostiumie i broni Deadshota widnieje napis „I am the Light, the Way”, nawiązujący do Jezusa Chrystusa. Will Smith zagrał Roberta Neville’a w Jestem legendą (2007), a postać ta również wykazuje wiele podobieństw do Jezusa Chrystusa.
  • Bramy Azylu Arkham w filmie są identyczne jak te z serialu telewizyjnego Gotham (2014).Scena w Ace Chemicals, w której Joker kończy transformację Harley, była początkowo dłuższa w oryginalnej wersji filmu, z Harley wskakującą do chemikaliów i z większą ilością dialogów Jokera.
  • Ostatni wers Katany w filmie jest po japońsku, ale bez napisów: „Doko da? Mienai!” Tłumaczy się to na: „Gdzie ona jest? Nie widzę jej!”.

Gdzie obejrzeć Legion samobójców online

Cały film Legion samobójców możesz obejrzeć w vod: CANAL+, CHILI, ITUNES, PLAYER+, HBO MAX, PLAY NOW, CANAL+ MANUAL, POLSAT

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze