Księżniczka cały film

Stacked_Blue 6.4 / 10 star premiera: 202294 min,

Kiedy księżniczka o silnej woli odmawia poślubienia brutalnego socjopaty, zostaje porwana i zamknięta w odległej wieży zamku swojego ojca. Z jej mściwym zalotnikiem zamierzającym przejąć tron jej ojca, księżniczka musi uratować królestwo.

Księżniczka - fabuła

Księżniczka mieszkająca w magicznym zamku zostaje zaręczona przez ojca z bezwzględnym socjopatą. Jednak konfrontując się ze wszystkimi zasadami księżniczki, odmawia zawarcia małżeństwa, którego nie chce. Gdy odmawia poślubienia narzeczonego, zostaje porwana i zamknięta w odległej wieży zamku ojca. Po napotkaniu mściwego i pogardzanego zalotnika, który nigdy nie przestanie uzurpować sobie tronu jej ojca, księżniczka wyrusza wraz z nim, aby uratować siebie, swoją rodzinę i królestwo.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Oryginalnie film nosi nazwę: The Princess. Cały film trwa 1 godz. 34 min. Osoby związane ze społecznością IMDB oceniają film na 5.5/10, z kolei czytelnicy Filmwebu przyznają mu notę 4.9/10. Według oceniających film w serwisie TMDB zasługuje on na ocenę 6.4/10. Za wyreżyserowanie filmu odpowiada Le-Van Kiet, natomiast scenariusz napisali Ben Lustig oraz Jake Thornton. W obsadzie filmu znaleźli się Joey King (Księżniczka), Dominic Cooper (Julius), Olga Kurylenko (Kai), Van Veronica Ngô (Lin)

Ciekawostki o filmie Księżniczka

 • Oprócz roli Księżniczki w tym filmie, Joey King gra Księcia w filmie Bullet Train, który wchodzi na ekrany niemal w tym samym czasie.
 • W rolach głównych Dominic Cooper i Olga Kurylenko. Kurylenko wystąpiła jako dziewczyna Bonda w Quantum of Solace. Cooper zagrał twórcę Bonda, Iana Fleminga, w filmie Fleming i jest typowany do roli Bonda.
 • Zamiast dostać premierę kinową, film trafił prosto na Hulu.

Gdzie obejrzeć Księżniczka online

Cały film Księżniczka możesz obejrzeć w vod: DISNEY

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  1. Emilka Wrona

   No taki raczej średni, ale od biedy można obejrzeć.

   6,0 rating

   No taki raczej średni, ale od biedy można obejrzeć.