Krzyk 4

Stacked_Blue 6.4 / 10 star 2011111 min,

Wstęp

Film „Krzyk 4” (Scream 4) to amerykański horror z elementami tajemnicy, który swoją premierę miał 11 kwietnia 2011 roku. Wyprodukowany przez Dimension Films, „Krzyk 4” jest częścią znanej serii filmów „Krzyk”, której kolekcja składa się z kilku części.

Gatunek

„Krzyk 4” łączy w sobie gatunki horroru oraz tajemnicy, dostarczając widzom dawkę strachu, napięcia i zagadek do rozwiązania. Ta kombinacja sprawia, że film przyciąga miłośników obu gatunków, którzy są zainteresowani kontynuacją tej kultowej serii.

Popularność

Film cieszy się sporym zainteresowaniem, osiągając 184,293 punktów popularności. Świadczy to o tym, że „Krzyk 4” zdobył wielu fanów na całym świecie, utrzymując poziom zainteresowania serią „Krzyk”.

Oceny

„Krzyk 4” zdobył średnią ocenę 6,418 na 10 możliwych punktów, co pokazuje, że film spotkał się z mieszanką pozytywnych i negatywnych opinii wśród widzów. Niektórzy docenili kontynuację serii, podczas gdy inni być może oczekiwali czegoś innego od kolejnej odsłony.

Czas trwania

Film „Krzyk 4” trwa 111 minut, co pozwala na rozwinięcie fabuły, wprowadzenie nowych postaci oraz kontynuację historii z poprzednich części serii. Długość filmu jest odpowiednia dla tego typu produkcji, umożliwiając widzom zanurzenie się w historii i pełne doświadczenie emocji związanych z filmem.

Opis fabuły

W „Krzyk 4” Sidney Prescott, postać znana z poprzednich części serii, wraca do miasteczka Woodsboro, gdzie miały miejsce okrutne morderstwa z przeszłości. W miasteczku spotyka szeryfa Deweya Rileya oraz dziennikarkę Gale Weathers, którzy również przetrwali krwawy koszmar. Po powrocie Sidney zaczynają się dziać kolejne makabryczne zabójstwa, a ona oraz jej znajomi muszą stawić czoła niebezpieczeństwu, gdy młodsze pokolenie odkrywa na nowo zasady zabijania.

Budżet i dochody

„Krzyk 4” został wyprodukowany za 40 milionów dolarów, a jego dochody wyniosły 97 231 420 dolarów. Oznacza to, że film zarobił ponad dwa razy więcej, niż wynosił jego budżet. Wynik ten świadczy o sukcesie komercyjnym „Krzyk 4” oraz potwierdza zainteresowanie widzów serią filmów „Krzyk”.

Produkcja i kraje pochodzenia

Film „Krzyk 4” został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych przez firmę Dimension Films. Jest to kolejna część kultowej serii, której produkcja odbywała się w Ameryce.

Język filmu

Głównym językiem filmu „Krzyk 4” jest angielski. Dzięki temu film jest dostępny dla szerokiej międzynarodowej publiczności, która może śledzić historię w oryginalnym języku, bądź z napisami lub dubbingiem w swoim rodzimym języku.

Seria filmów „Krzyk”

„Krzyk 4” jest częścią większej serii filmów „Krzyk”, która swoją premierę miała w 1996 roku. Seria ta zdobyła sobie rzeszę fanów na całym świecie i stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych tytułów w gatunku horror. Każda kolejna odsłona serii kontynuuje historię postaci, wprowadza nowe zagadki oraz zaskakujące zwroty akcji, które utrzymują napięcie i zaciekawienie widzów.

Be the first to review “Krzyk 4”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.