John Wick: Chapter 4 – czwarta odsłona przygód nieugiętego zabójcy

John Wick to jedna z najpopularniejszych serii filmowych z ostatnich lat, której głównym bohaterem jest były płatny zabójca John Wick, granym przez Keanu Reevesa. Pierwszy film z serii zadebiutował w 2014 roku, a kolejne dwie części ukazały się w 2017 i 2019 roku. Każda z odsłon serii spotkała się z uznaniem widzów i krytyków, co przyczyniło się do ogromnego sukcesu serii. W 2023 roku na ekrany kin trafi czwarta część serii, zatytułowana „John Wick: Chapter 4”.

Fabuła

Fabuła filmu nie została jeszcze ujawniona, jednak według zapewnień twórców, kolejna odsłona serii będzie kontynuacją historii z poprzednich części. John Wick, po zabiciu członka gangu złożonego z płatnych zabójców, zostaje ogłoszony persona non grata i ucieka przed pozostałymi członkami gangu. Tym razem zabójca będzie musiał zmierzyć się z jeszcze większym zagrożeniem, które stanie na jego drodze.

Zwiastun

Zwiastun „John Wick: Chapter 4” nie został jeszcze opublikowany, jednak można się spodziewać, że pojawi się on w sieci już wkrótce. Producentem filmu jest wytwórnia Lionsgate, która zapewne wkrótce udostępni materiały promocyjne związane z filmem.

Obsada

Główną rolę w filmie ponownie zagra Keanu Reeves, który od pierwszej odsłony serii stał się synonimem postaci Johna Wicka. Oprócz niego w filmie wystąpią również Lance Reddick, Asia Kate Dillon, Laurence Fishburne, Marko Zaror, Donnie Yen i Shamier Anderson.

Podsumowanie

„John Wick: Chapter 4” to czwarta odsłona popularnej serii filmowej, która od debiutu w 2014 roku zdobyła uznanie widzów i krytyków. Film zapowiada się na kolejną doskonałą dawkę akcji i emocji, a w obsadzie poza Keanu Reevesem, pojawiają się również gwiazdy światowego formatu. Serdecznie polecamy wszystkim fanom kina akcji i nie tylko.

Be the first to review “John Wick: Chapter 4”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.