Infinity Pool

Stacked_Blue 6.6 / 10 star 2023118 min, ,

Infinity Pool – horror na wyspie

Streszczenie fabuły

James i Em wyjeżdżają na wymarzone wakacje na odosobnioną wyspę, by cieszyć się słońcem i wodą. Podczas pobytu, poznają uwodzicielską i tajemniczą Gabi, która zaprasza ich na wyprawę poza teren kurortu. Tam odkrywają, że kultura panująca na wyspie to miks przemocy, hedonizmu i terroru.

Film „Infinity Pool” to horror, który przeraża swoją nieprzewidywalnością i sugestywną atmosferą. Reżyseria i scenariusz są dziełem Brandona Cronenberga, syna znanego twórcy horrorów Davida Cronenberga.

Obsada i twórcy

Reżyserem i scenarzystą filmu „Infinity Pool” jest Brandon Cronenberg, który jest znany z filmów takich jak „Antywirus” i „Posiadłość”. W rolach głównych występują Alexandre Landry jako James, Kaniehtiio Horn jako Em oraz Maria Grazia Cucinotta jako Gabi.

Data premiery

Film „Infinity Pool” miał swoją premierę 27 stycznia 2023 roku.

Produkcja

Film został wyprodukowany przez kilka firm, w tym przez Tu00e9lu00e9film Canada, Film Forge Productions oraz Elevation Pictures. Zdjęcia do filmu kręcono na kilku różnych lokalizacjach, w tym w Kanadzie, Chorwacji i na Węgrzech.

Oceny

Na portalu Rotten Tomatoes film otrzymał pozytywne oceny krytyków i widzów. Na dzień premiery, film ma wynik 6.6 na 10 punktów.

Podsumowanie

„Infinity Pool” to horror, który przeraża swoją sugestywną atmosferą i nieprzewidywalnością. Znakomita gra aktorska oraz reżyseria w wykonaniu syna słynnego twórcy horrorów Davida Cronenberga, czynią ten film jednym z najlepszych przedstawicieli gatunku.

Be the first to review “Infinity Pool”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.