Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a

Stacked_Blue 6.8 / 10 star 2022142 min, ,

Aby udaremnić plany przejęcia kontroli nad światem czarodziejów przez Grindelwalda, Albus Dumbledore zwraca się o pomoc do swojego byłego ucznia. W trakcie niebezpiecznej wyprawy Göthe zgadza się poprowadzić drużynę czarodziejów, czarownic i dzielnego mugolskiego piekarza na spotkanie ze starymi i nowymi bestiami oraz zmierzyć się z rosnącym legionem zwolenników Grindelwalda.

O czym jest film Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a

Albus Dumbledore wie, że potężny mroczny czarodziej Gellert Grindelwald jest na dobrej drodze, by przejąć kontrolę nad światem czarodziejów. Nie będąc w stanie powstrzymać go w pojedynkę, powierza magizoologowi Newtowi Scamanderowi poprowadzenie nieustraszonej drużyny czarodziejów, czarownic i odważnego mugolskiego czarodzieja na niebezpieczną misję, w trakcie której napotkają stare i nowe bestie oraz zmierzą się z rosnącym legionem zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore może pozostać na uboczu, skoro stawka jest tak wysoka?

Gdzie obejrzeć Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a online?

Cały film Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a jest dostępny w wielu serwisach vod, tj. Chili, Hbo Max, Player, Canal+, Rakuten, iTunes.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a opinie

Fim posiada mieszane opinie, są zarówno tacy, którzy bardzo pozytywnie wypowiadają się po obejrzeniu seansu, ale są również tacy, którzy mają wiele krytycznych uwag co do filmu. Głównymi zarzutami jest to, że w tym filmie jest zbyt mało magii, a zbyt wiele politycznej poprawności i wątki obyczajowe, których nie powinno w filmie być. Zdecydowanie najlepiej ocenani są aktorzy, którzy grają postacie Albusa, Jacoba i Newa, a są to odpowiednio: Jude Law, Dan Fogler i Eddie Redmayne.

Be the first to review “Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.