80 for Brady

Stacked_Blue 5.1 / 10 star 202398 min

80 for Brady – nowa amerykańska komedia

Wprowadzenie

„80 for Brady” to amerykańska komedia z 2023 roku w reżyserii Briana Herzlingera. Film opowiada historię Brady’ego, 80-letniego mężczyzny, który zdecydował się na ostatnią przygodę życia. W filmie pojawiają się również inne postacie, takie jak jego wnuczka, która towarzyszy mu w jego podróży, a także zabawny zespół starszych ludzi, którzy razem z Brady’em postanawiają zrobić coś, czego jeszcze nigdy nie robili.

Fabuła

Akcja filmu „80 for Brady” toczy się wokół tytułowego bohatera, 80-letniego Brady’ego, który stwierdza, że jego życie było nudne i monotematyczne. Postanawia więc, że chce jeszcze raz poczuć adrenalina i zrobić coś, czego jeszcze nigdy nie zrobił. Wraz z grupą starszych ludzi tworzy zespół, którego celem jest spełnienie marzeń każdej osoby z grupy.

Wnuczka Brady’ego, Samantha, początkowo nie jest zadowolona z decyzji dziadka. Uważa, że jest on zbyt stary, by podejmować takie próby. Jednak z czasem zaczyna go wspierać i pomaga mu w przygotowaniach do wyprawy.

Bohaterowie filmu przeżywają wiele zabawnych i niecodziennych przygód, a Brady uczy się na nowo, że życie jest pełne niespodzianek i można w każdym wieku robić coś nowego.

Obsada

W filmie występują znani aktorzy, którzy wcielają się w różne postacie:

  • Max Gail jako Brady
  • Olivia d’Abo jako Samantha
  • Ed Asner jako Phil
  • Marion Ross jako Irene
  • Michael Learned jako Harriet
  • Diane Ladd jako Rose

Produkcja

„80 for Brady” to film niezależny, wyprodukowany przez Tempesta Films, Watch This Ready, 199 Productions i Fifth Season. Reżyserem filmu jest Brian Herzlinger, a scenariusz został napisany przez Jasona Schmida.

Film kręcono w różnych miejscach w Stanach Zjednoczonych, m.in. w Los Angeles i Santa Clarita w Kalifornii.

Premiera

Premiera filmu „80 for Brady” odbyła się 3 lutego 2023 roku w Stanach Zjednoczonych. Film nie zdobył zbyt wysokich not krytyków, jednak wśród widzów cieszył się sporą popularnością.

Be the first to review “80 for Brady”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.