premiera: 2021

Niewidzialna

Sophie opiekuje się kotem w opuszczonym domu. Trzech złodziei przybywa, aby obrabować ukryty sejf. Sophie jest niewidoma, więc jej jedyną pomocą jest Kelly, weteran wojenny. Razem próbują odeprzeć włamywaczy i przeżyć.
Młoda dziewczyna, pasjonująca się projektowaniem mody, w tajemniczy sposób wkracza w lata sześćdziesiąte, gdzie spotyka swoją idolkę, olśniewającą piosenkarkę wannabe. Ale Londyn lat 60. nie jest tym, czym się wydaje, a czas zdaje się rozpadać z mrocznymi konsekwencjami.
James Bond zakończył aktywną służbę. Jego spokój trwa jednak krótko, gdy pojawia się jego stary znajomy Felix Leiter z CIA prosząc o pomoc. To stawia go na tropie tajemniczego złoczyńcy uzbrojonego w nową, niebezpieczną technologię.
Kobieta desperacko stara się uratować swoje dziecko po tym, jak policja objęła jej rodzinne miasto kwarantanną z powodu strzelaniny.
Kilka lat po krwawej inwazji Norman odnajduje spokój i ukojenie, ale okazuje się, że od grzechów przeszłości nie tak łatwo się uwolnić.
Film opowiada mrożącą krew w żyłach historię makabrycznego morderstwa i nieznanego zła, które w prawdziwym życiu zadziwiło nawet doświadczonych badaczy zjawisk paranormalnych, Eda i Lorraine Warrenów. Jedna z ich najbardziej sensacyjnych spraw rozpoczęła się od walki o duszę młodego chłopca i doprowadziła do czegoś, z czym nigdy wcześniej nie mieli do czynienia w swojej praktyce, kiedy to po raz pierwszy w historii USA podejrzany o morderstwo utrzymywał na swoją obronę, że został opętany przez demona.
Dominic Toretto wiedzie spokojne życie z Letty i synem Brianem, ale w pobliżu zawsze czai się nowe niebezpieczeństwo. Tym razem Dominic będzie musiał zmierzyć się z duchami przeszłości, jeśli chce ocalić najbliższych mu ludzi.