Zawrót głowy

Stacked_Blue 4.5 / 10 star 2022104 min

Spin Me Round – Komedia z elementami romantycznymi

Spin Me Round to amerykański film z 2022 roku, w reżyserii Alexa Lehmana, który został wyprodukowany przez wytwórnię Duplass Brothers Productions i Limelight. Film ten skupia się na historii menedżerki sieci włosko-amerykańskich restauracji, która zostaje wybrana do specjalnego programu szkoleniowego we Włoszech. Spin Me Round jest komedią z elementami romantycznymi.

Fabuła

Główną bohaterką filmu jest menedżerka sieci włosko-amerykańskich restauracji, która jest bardzo ambitna i marzy o awansie. W końcu jej marzenia się spełniają, gdy zostaje wybrana do udziału w specjalnym programie szkoleniowym we Włoszech. Kobieta widzi to jako okazję do zdobycia doświadczenia i osiągnięcia kolejnego sukcesu w swojej karierze.

Jednak podróż do Włoch okazuje się być zupełnie inna, niż zakładała. Bohaterka filmu zostaje zmuszona do zmierzenia się z włoską kulturą, która jest dla niej zupełnie obca. Ponadto, w trakcie swojego pobytu, kobieta odkrywa, że romantyczne marzenia o Europie są nieco przesadzone.

Główne postacie

W rolę menedżerki sieci włosko-amerykańskich restauracji wcieliła się aktorka Emily Ratajkowski. W filmie występują również Lorenzo Richelmy, Colaizzo Paola, i Pia Lanciotti.

Produkcja i premiera

Spin Me Round został wyprodukowany przez wytwórnię Duplass Brothers Productions i Limelight. Za reżyserię filmu odpowiada Alex Lehmann, a scenariusz napisali Alex Lehmann i Mark Duplass.

Premiera filmu odbyła się 19 sierpnia 2022 roku. W Polsce film jest dostępny na platformie Netflix od 25 lutego 2023 roku.

Podsumowanie

Spin Me Round to ciepła i zabawna historia, która przedstawia kulturę włoską z punktu widzenia Amerykanów. Film ten to doskonały wybór dla miłośników romantycznych komedii oraz dla tych, którzy chcą się odprężyć i poczuć wakacyjny klimat.

Be the first to review “Zawrót głowy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.