Zaginione miasto

Stacked_Blue 6.7 / 10 star 2022112 min, ,

Pisarka romansów (Sandra Bullock), która wyrusza w trasę promocyjną ze swoim modelem z okładki książki (Channing Tatum), zostaje wplątana w próbę porwania, która wplątuje ich oboje w przygodę w dżungli. Stawką tej przygody jest przetrwanie.

O czym jest film Zaginione miasto

Błyskotliwa pustelniczka Loretta Sage jest pisarką popularnych powieści miłosno-przygodowych. Wydarzenia niezmiennie rozgrywają się w egzotycznych miejscach, a głównym bohaterem jest przystojny i wymarzony przez bohaterki Dash, którego ożywia model z okładki Alan. W trakcie trasy promującej nowy bestseller, Loretta zostaje porwana przez ekscentrycznego miliardera, przekonanego, że może go doprowadzić do skarbów starożytnego, zaginionego miasta z jej najnowszej książki. Alan chce udowodnić, że może być bohaterem również w prawdziwym życiu, a nie tylko na kartach książek, i wyrusza na ratunek Lorettcie. Osobliwa para wyrusza więc na epicką przygodę w sercu dżungli. Muszą działać razem, jeśli chcą przetrwać dziką przygodę i odnaleźć skarb, zanim przepadnie on na zawsze.

Gdzie obejrzeć Zaginione miasto online

Cały film Zaginione miasto dostępny jest w platformach Chili oraz Apple TV.

Zaginione miasto opinie

Widzowie oceniając grę aktorską wyróżniają Brada Pitta i nieco w jego cieniu stawiają Sandrę Bullock. Film jest dosyć lekką komedią, ale jest w nim również trochę akcji. Nie jest to produkcja wysokich lotów, ale tytuł, który można śmiało obejrzeć, aby się zrelaksować.  W filmie jest wiele pięknych scenerii, można podziwiać piękne zdjęcia pokazujące wspaniałą przyrodę na wyspie.

Be the first to review “Zaginione miasto”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.