Wilk wikingów

Stacked_Blue 5.6 / 10 star 202297 min, ,

Wilk wikingów – nowy norweski horror

„Wilk wikingów” to nowy norweski horror, którego premiera zaplanowana jest na 18 listopada 2022 roku. Film został wyprodukowany przez norweską wytwórnię Filmkameratene we współpracy z duńską REinvent Studios.

Fabuła

Akcja filmu toczy się w nowym miasteczku, gdzie nastolatka zostaje świadkiem makabrycznego morderstwa na imprezie. Po tym zdarzeniu zaczyna mieć niepokojące wizje i pragnienia, co wprowadza ją w świat mrocznych tajemnic i przerażających wydarzeń.

Obsada

W filmie występuje zespół norweskich aktorów, wśród których znajdują się m.in.: Marita Fjeldheim Wierdal, Sjur Vatne Brean, Ida Ursin-Holm, Kyrre Haugen Sydness, Silje Breivik i inni.

Data premiery i produkcja

Premiera „Wilk wikingów” odbędzie się 18 listopada 2022 roku. Film powstał we współpracy norweskiej i duńskiej wytwórni filmowych. Reżyserem obrazu jest Jeanette Nordahl, a scenariusz napisali Ingeborg Topsøe i Rikke Tambo Andersen.

Odbiór filmu

Na chwilę obecną nie ma jeszcze żadnych recenzji filmu, jednak na podstawie dotychczasowych zapowiedzi można oczekiwać, że „Wilk wikingów” będzie przerażającym i intrygującym horrorem.

Podsumowanie

„Wilk wikingów” to zapowiedziany na listopad 2022 roku norweski horror, który zapowiada się na mroczny i przerażający film. Fabuła skupia się na tajemniczych i niepokojących wydarzeniach, które przydarzają się nastolatce po świadectwie makabrycznego morderstwa. Na podstawie dotychczasowych zapowiedzi można oczekiwać, że film ten przyciągnie fanów gatunku i zaoferuje mocne wrażenia.

Be the first to review “Wilk wikingów”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.