Wiking cały film

Stacked_Blue 7.3 / 10 star premiera: 2022137 min

Akcja filmu rozgrywa się na Islandii na przełomie IX i X wieku, a jej bohaterem jest książę wikingów Amleth, który stara się zemścić za zabójstwo swojego ojca.

O czym jest film Wiking?

Późny IX wiek, mała wyspa na północnym Atlantyku. Ciężko ranny król Orvandil wraca z kampanii do swojej żony Gudrun i synka Amleta. Śniąc o kolejnej bitwie i umierając na polu walki, przekazuje tron synowi, ale zanim uda się mu tego dokonać zostaje zabity przez swojego brata Fjolnira, który ścina monarchę i zagarnia królestwo oraz Gudrun dla siebie. Chłopcu udaje się uciec. Wiele lat później Amlet wyrasta na twardego, bezwzględnego wikinga i pewnego dnia w kolejnej zniszczonej wiosce spotyka czarownicę, która każe mu dążyć do zemsty. Dowiedziawszy się, że Fjolnir i Gudrun osiedlili się na Islandii, Amlet wyrusza tam z transportem słowiańskich niewolników. Na pokładzie jego uwagę przykuwa Olga z Birchwood.

Gdzie obejrzeć film Wiking online?

Cały film Wiking nie jest dostępny w innych serwisach vod.

Opinie o filmie Wiking

Film jest odbierany dosyć dobrze, widzowie podkreślają, że należy go traktować jako baśń, która jest dosyć brutalna, mroczna, a czasem nawet ciężka, pojawiają się również opinie, że tytuł jest dosyć słaby i ciężko przebrnąć przez cały film. Wyróżniony za grę aktorską został aktor grający głównego bohatera – Amleta.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze