Wielki zielony krokodyl domowy

Stacked_Blue 7.6 / 10 star 2022106 min, ,

Wielki zielony krokodyl domowy – nowy film dla całej rodziny

Opis fabuły

Wielki zielony krokodyl domowy to komedia familijna z elementami muzyki, która opowiada historię rodziny Primmów, którzy przeprowadzają się do Nowego Jorku. Syn, Josh, ma trudności z przystosowaniem się do nowej szkoły i nowych przyjaciół. Jednak wszystko zmienia się, kiedy poznaje Lyle’a – śpiewającego krokodyla, który mieszka na strychu ich domu. Dwójka szybko się zaprzyjaźnia, ale na ich drodze staje zupełnie nieprzyjemny sąsiad – pan Grumps. Primmowie muszą walczyć z właścicielem Lyle’a, Hectorem P. Valenti, aby pokazać światu, że nie ma nic złego w wielkim śpiewającym krokodylu o wspaniałej osobowości.

Obsada i twórcy

W filmie Wielki zielony krokodyl domowy w rolę Josh’a wciela się nieznany dotąd aktor, a Lyle’a, śpiewającego krokodyla, odtwarza popularny wokalista Shawn Mendes. Ponadto w obsadzie znajdują się takie gwiazdy, jak Javier Bardem czy Brett Gelman. Reżyserem filmu jest Paul King, a scenariusz powstał w oparciu o książkę autorstwa Bernarda Waber’a.

Produkcja

Film Wielki zielony krokodyl domowy powstał we współpracy międzynarodowych wytwórni, takich jak Columbia Pictures czy Sony Pictures. Za produkcję odpowiadały również Eagle Pictures oraz TSG Entertainment. W trakcie produkcji wykorzystano technologię animacji, co pozwoliło na stworzenie postaci krokodyla Lyle’a.

Premiera

Premiera filmu Wielki zielony krokodyl domowy odbędzie się 7 października 2022 roku. Będzie on dostępny w kinach oraz na platformach streamingowych.

Podsumowanie

Wielki zielony krokodyl domowy to film, który z pewnością przypadnie do gustu całej rodzinie. Komedia z elementami muzyki oraz piękna opowieść o przyjaźni i walce o swoje marzenia to przepis na udany seans. Warto zwrócić uwagę na wspaniałą obsadę oraz efekty animacyjne, które nadają postaci Lyle’a niepowtarzalnego charakteru. Będzie to z pewnością jedna z ciekawszych premier filmowych 2022 roku.

Be the first to review “Wielki zielony krokodyl domowy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.