Wędrująca Ziemia 2

Stacked_Blue 7.7 / 10 star 2023173 min, ,

„Wędrówka Ziemia 2”: najnowszy film sci-fi od chińskiego reżysera Guo Fana

Chiński reżyser Guo Fan powraca z kontynuacją swojego przełomowego filmu sci-fi „Wędrówka Ziemia”. Druga część filmu, „Wędrówka Ziemia 2”, przynosi widzom nowe wyzwania i niebezpieczeństwa w postaci niebezpiecznych wyścigów i walk o przetrwanie w kosmosie.

Fabuła

Film rozgrywa się w przyszłości, kiedy ludzie zmuszeni są szukać nowych miejsc do życia po zniszczeniu Ziemi. Władze budują olbrzymie silniki na powierzchni planety, aby przesunąć Ziemię na nowe, bezpieczniejsze miejsce w kosmosie. Jednak w drodze do celu załoga napotyka wiele niebezpieczeństw, takich jak kosmiczne anomalie i inne zagrożenia.

Obsada

W filmie występują popularni chińscy aktorzy, w tym Qu Chuxiao, Li Guangjie, Ng Man-tat i Zhao Jinmai. Reżyser Guo Fan powraca również jako producent filmu.

Produkcja

Produkcja filmu trwała kilka lat, a koszt budowy olbrzymich dekoracji i efektów specjalnych osiągnął kwotę 73801827 dolarów. Film został wyprodukowany przez China Film Group Corporation i Guo Fan Culture and Media.

Premiera

Premiera „Wędrówki Ziemia 2” odbyła się 22 stycznia 2023 roku. Film odniósł sukces kasowy i otrzymał pozytywne recenzje od krytyków filmowych i widzów.

Podsumowanie

„Wędrówka Ziemia 2” to film, który z pewnością przyciągnie uwagę fanów gatunku sci-fi. Nie tylko posiada wspaniałą obsadę i efekty specjalne, ale też ciekawą i intrygującą fabułę. Film jest dowodem na to, że chińska kinematografia rozwija się w niesamowitym tempie i z powodzeniem konkurować może z Hollywoodzkimi superprodukcjami.

Be the first to review “Wędrująca Ziemia 2”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.