Venom 2: Carnage cały film

Stacked_Blue 7 / 10 star premiera: 202197 min, ,

Po znalezieniu żywiciela w reporterze śledczym Eddiem Brocku, obcy symbiont musi stawić czoła nowemu wrogowi - Carnage'owi, alter ego seryjnego mordercy Cletusa Kasady'ego.

Venom 2: Carnage - fabuła

Eddie Brock, dziennikarz poszukujący ważnego tematu, korzysta z okazji, by przeprowadzić ekskluzywny wywiad ze skazanym na śmierć Cletusem Kasadym. Cletus odkrywa tajemnicę Eddiego i staje się nosicielem Carnage’a, przerażającego symbionta. Eddie i Venom muszą odłożyć na bok konflikty i współpracować, by pokonać Carnage’a.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Film znany jest również pod tytułem Venom: Let There Be Carnage. Cały film trwa 1 godz. 37 min. Osoby związane ze społecznością IMDB dają filmowi 5.9/10, z kolei czytelnicy Filmwebu przyznają mu notę 5.9/10. Według oceniających film w serwisie TMDB zasługuje on na notę 7/10. Reżyserem filmu jest Andy Serkis, natomiast osobą odpowiedzialną za scenariusz jestKelly Marcel. Najwazniejsze role w filmie zostały zagrane przez następujących aktorów: Michelle Williams (Anne Weying), Naomie Harris (Frances Barrison (Shriek)), Reid Scott (Dr Dan Lewis), Stephen Graham (Detektyw Mulligan), Peggy Lu (Pani Chen), Sian Webber (Dr Pazzo), Michelle Greenidge (Ofiara napadu)

Ciekawostki o filmie Venom 2: Carnage

  • Telenowela, którą Venom i Eddie oglądają w scenie poklatkowej, to Osaczona (2007) z Davidem Zepedą i Alejandrą Lazcano w rolach głównych.
  • Pani Chen mówi, że ma 39 lat, w rzeczywistości Peggy Lu miała 57 lat, gdy kręciła sequel.
  • W pewnym momencie Anne nazywa detektywa Mulligana „małym facetem”. Stephen Graham zagrał Anthony’ego Provenzano, aka „the Little Guy”, w filmie Irlandczyk (2019).
  • Jest to drugi film kinowy reżysera Andy’ego Serkisa.
  • Ostateczna rozgrywka ma miejsce w kościele, w którym Eddie po raz pierwszy w komiksie otrzymał symbiont Venoma. W związku z tym bicie kościelnego dzwonu jest jednym z głównych czynników decydujących o przebiegu walki. Podczas tej walki Venom chwyta za rękę Anne, która zwisa z krawędzi wieży kościelnej, a ona sama odbija się w oku Venoma, podobnie jak Peter Parker próbował uratować Gwen Stacy. Sposób, w jaki Frances spada z dzwonnicy w zwolnionym tempie, również przypomina śmierć Gwen Stacy w Niesamowitym Spider-Manie 2 (2014).

Gdzie obejrzeć Venom 2: Carnage online

Cały film Venom 2: Carnage możesz obejrzeć w vod: CANAL+, PLAY NOW, CHILI, PLAYER+, LOOMI, ITUNES

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze