Uśmiechnij się

Stacked_Blue 6.8 / 10 star 2022115 min, ,

Smile – film, który wprawi Cię w przerażenie

Smile to amerykański film grozy z 2022 roku, którego premiera odbyła się 23 września. Reżyserem filmu jest Michael Dowse, a scenariusz napisał Jason Smilovic. Smile to film dla osób lubiących mocne wrażenia, straszne historie i tajemnicze zjawiska. W poniższym artykule przyjrzymy się bliżej fabule i obsadzie filmu, a także dowiemy się, co warto wiedzieć o produkcji.

Fabuła filmu

Akcja filmu Smile toczy się wokół doktor Rose Cotter, psychoterapeutki, która po traumatycznych przeżyciach związanych z jednym z jej pacjentów, zaczyna doświadczać dziwnych zjawisk. Bohaterka filmu zmuszona jest zmierzyć się z lękiem, który zaczyna przejmować nad nią kontrolę. Kobieta musi zmierzyć się z nieprzyjemnymi i przerażającymi doświadczeniami, aby przetrwać i uciec od straszliwej rzeczywistości.

Obsada filmu

W rolę głównej bohaterki wcieliła się popularna amerykańska aktorka Jessica Chastain. To właśnie jej postać, doktor Rose Cotter, stanowi oś filmu i towarzyszy nam przez całą akcję. W obsadzie Smile występują również takie gwiazdy jak Jennifer Lawrence, Emma Stone, Zachary Levi czy Andrew Garfield.

Produkcja filmu

Smile to produkcja wytwórni Paramount Pictures. Film kręcono w Stanach Zjednoczonych, a budżet produkcji wyniósł 17 milionów dolarów. Premiera odbyła się 23 września 2022 roku. Smile cieszy się dobrą opinią krytyków oraz widzów, którzy doceniają atmosferę grozy oraz napięcie budowane przez reżysera.

Podsumowanie

Smile to film, który wprawi Cię w przerażenie. To mocna i niepokojąca historia, która trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. W obsadzie występują znane i lubiane gwiazdy kina, a reżyser Michael Dowse świetnie poradził sobie z budowaniem napięcia i atmosfery grozy. Smile to film dla wszystkich miłośników horrorów i tajemniczych historii, którzy chcą poczuć dreszcz emocji.

Be the first to review “Uśmiechnij się”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.