Transformers: Rise of the Beasts – Nowy film o Autobotach i Decepticonach

Transformers to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych seriali animowanych i filmów science fiction. W 2023 roku do kin trafi kolejna część przygód Autobotów i Decepticonów – „Transformers: Rise of the Beasts”. Co wiadomo o nowym filmie?

Historia

Serial animowany „Transformers” powstał w 1984 roku i był emitowany przez kilka kolejnych lat. Opowiadał o walce między dwoma frakcjami robotów – Autobotami i Decepticonami, które toczyły się na Ziemi. W 2007 roku na ekrany kin trafił pierwszy film fabularny, który odniósł ogromny sukces. Do tej pory powstało kilka kontynuacji oraz spin-offów, a „Transformers: Rise of the Beasts” to kolejna odsłona serii.

Fabuła

Fabuła filmu „Transformers: Rise of the Beasts” ma miejsce w latach 90. XX wieku, kiedy to Autoboty i Decepticony spotykają się na ulicach Nowego Jorku. Bohaterowie będą musieli stawić czoła nowym zagrożeniom, jakie pojawią się na ich drodze.

Obsada

W rolach głównych w filmie wystąpią Anthony Ramos jako Noah, Dominique Fishback jako Elena, a także Maximals – nowa grupa Transformerów. Wśród postaci, które pojawią się w filmie znajdują się m.in. Optimus Prime, Bumblebee oraz Megatron.

Twórcy

Reżyserem „Transformers: Rise of the Beasts” jest Steven Caple Jr., który zasłynął filmem „Creed II”. Scenariusz filmu napisał Joby Harold, a producentem jest Lorenzo di Bonaventura.

Produkcja

Film „Transformers: Rise of the Beasts” jest w trakcie produkcji. Zdjęcia rozpoczęły się w czerwcu 2022 roku w Nowym Jorku. Planowane jest, że premiera filmu odbędzie się 7 czerwca 2023 roku.

Podsumowanie

„Transformers: Rise of the Beasts” to kolejna część popularnej serii filmów science fiction, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Film opowie o nowych zagrożeniach, jakie pojawią się na drodze Autobotów i Decepticonów oraz wprowadzi nowych bohaterów, takich jak Maximals. Premiera filmu jest już niedługo, a fani serii z pewnością nie mogą się doczekać, aby zobaczyć kolejne przygody Transformerów na dużym ekranie.

Be the first to review “Transformers: Rise of the Beasts”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.