Top Gun: Maverick

Stacked_Blue 8.3 / 10 star 2022131 min,

Po ponad trzydziestu latach służby jako jeden z najlepszych pilotów Marynarki Wojennej Pete Mitchell jest tam, gdzie jego miejsce, przekraczając granice jako odważny pilot testowy, unikając awansu w hierarchii, który mógłby go zatrzymać na ziemi.

O czym jest Top Gun Maverick?

Pete „Maverick” Mitchell pozostaje jednym z najlepszych pilotów Marynarki Wojennej od ponad 30 lat: nieustraszony pilot testowy, przekracza granice tego, co jest niemożliwe, i starannie unika awansu, który zmusiłby go do wylądowania na dobre. Maverick, rozpoczynając szkolenie eskadry absolwentów Top Gun do misji specjalnej, jakiej jeszcze nie było, poznaje porucznika Bradleya Bradshawa, syna swojego zmarłego przyjaciela. Przed nim czai się niepewność, a za nim duchy przeszłości. Maverick jest zmuszony zmierzyć się z drzemiącymi w nim lękami, które mogą się odrodzić podczas misji wymagającej niezwykłego poświęcenia ze strony osób przydzielonych do wykonania misji.

Gdzie obejrzeć Top Gun Maverick?

Cały film nie jest jeszcze dostępny w żadnym innym serwisie vod.

Opinie widzów o filmie Top Gun Maverick

Film posiada bardzo dobre opinie. Widzowie mówią o tym, że film wgniata fotel i wzrusza. Wiele osób było zaskoczonych, że po 36 latach od ukazania się pierwszej części Top: Gun, druga część potrafiła utrzymać niezwykle wysoki poziom. Top Gun Maverick jest również bardzo dobrze oceniany za grę aktorską. Wybitną rolę zagrał w nim Tom Cruise – czyli główny bohater.

Add a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Users Reviews

  1. Bartek

    Nie należy mylić tego filmu z takimi nędznymi remake’ami jak „Firestarter” czy „Point Break”, ponieważ ten jest równie dobry jak oryginał. Ma te same mocne i słabe strony.

    9,0 rating

    Nie należy mylić tego filmu z takimi nędznymi remake’ami jak „Firestarter” czy „Point Break”, ponieważ ten jest równie dobry jak oryginał. Ma te same mocne i słabe strony.