To Leslie

Stacked_Blue 7.3 / 10 star 2022119 min

„To Leslie” – nowy dramat o prawdziwej historii z Teksasu

„To Leslie” to film oparty na prawdziwej historii, który opowiada o życiu samotnej matki z Teksasu. Film przedstawia historię kobiety, która wygrała w loterii, ale straciła wszystko w ciągu kilku lat, zostawiając ją z sercem złamanym. Po latach, kiedy życie staje się nie do zniesienia, bohaterka podejmuje walkę, by odbudować swoje życie i znaleźć odkupienie.

Fabuła

„To Leslie” przedstawia historię Leslie, samotnej matki, która wygrała w loterii. Jednakże, w ciągu kilku lat Leslie traci wszystko, w tym bliskich jej ludzi. Na skutek takich doświadczeń Leslie staje się osamotnioną i zranioną kobietą, z sercem pełnym bólu. Kiedy wydaje się, że nie ma już dla niej ratunku, Leslie postanawia przeciwstawić się swojemu tragicznemu losowi i walczyć o nowe życie, które jest w stanie zapewnić jej odkupienie.

Obsada

„To Leslie” to film, który zostanie wyreżyserowany przez uznawaną reżyserkę – Alicię J. Krieg. W rolę Leslie wcieli się Allison Janney, która zdobyła nagrodę Oscara za drugoplanową rolę w filmie „Ja, Tonya”. W pozostałych rolach wystąpią m.in. Milena Govich, Brett Rice i Bobby Cannavale.

Produkcja

Film „To Leslie” został wyprodukowany przez wytwórnię BCDF Pictures oraz Shaken, Not Stirred Productions. Reżyserią filmu zajmuje się Alicia J. Krieg, a scenariusz napisała Alex Jensen. Film był kręcony w Teksasie i trwał około 119 minut.

Premiera

Premiera filmu „To Leslie” odbyła się 7 października 2022 roku. Film miał swoją premierę w Stanach Zjednoczonych, a jego dystrybutorem była wytwórnia BCDF Pictures.

Podsumowanie

„To Leslie” to poruszający dramat oparty na prawdziwej historii, który pokazuje siłę i determinację kobiety, która walczy o swoje życie i odkupienie. Film przypomina nam o tym, że życie potrafi być nieprzewidywalne, ale mimo wszystko warto walczyć i nigdy się nie poddawać.

Be the first to review “To Leslie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.