The Outwaters

Stacked_Blue 5.5 / 10 star 2023100 min, ,

The Outwaters – nowy horror sci-fi z 2023 roku

Horror sci-fi „The Outwaters” to amerykański film z 2023 roku, który swoją premierę miał 9 lutego. Reżyserem i autorem scenariusza jest Jordan Barker.

Fabuła

Akcja filmu „The Outwaters” rozgrywa się w małym miasteczku, gdzie dochodzi do tajemniczych zdarzeń. Bohaterką filmu jest młoda kobieta, która przeprowadza się do miasteczka z rodziną. Kobieta zaczyna zauważać dziwne rzeczy, które dzieją się w okolicy, a jej mąż zostaje porwany. Bohaterka wraz z grupą ludzi postanawiają odkryć prawdę o tym, co się dzieje w miasteczku i odnaleźć zaginionego męża.

Obsada

W rolach głównych występują:

  • Taylor Schilling jako Grace Outwater
  • Adam Huss jako Tom Outwater
  • Jim Beaver jako Harry
  • Marielle Scott jako Nancy
  • James Frain jako dr Marshall
  • Marin Ireland jako Karen Outwater

Produkcja

Film „The Outwaters” został wyprodukowany przez Fathom Film Company oraz 5100 Films. Zdjęcia do filmu odbyły się w Toronto w Kanadzie.

Odbiór

Na dzień 8 marca 2023 roku, film „The Outwaters” zdobył ocenę 5.5 na portalu IMDb. Recenzenci portalu Rotten Tomatoes wystawili mu ocenę 33%.

Podsumowanie

„The Outwaters” to horror sci-fi z ciekawą fabułą oraz dobrymi aktorami w obsadzie. Mimo średnich ocen recenzentów, warto samodzielnie ocenić ten film, ponieważ każdy ma inny gust i upodobania.

Be the first to review “The Outwaters”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.