Teen Wolf: Nastoletni wilkołak – Film

Stacked_Blue 8.1 / 10 star 2023140 min, ,

Teen Wolf: Nastoletni wilkołak – Film

Teen Wolf to amerykański serial telewizyjny emitowany w latach 2011-2017, opowiadający o nastolatku, Scotcie McCallu, który zostaje ugryziony przez wilka i przemienia się w wilkołaka. Serial zyskał dużą popularność i wielu fanów na całym świecie.

Filmowa kontynuacja

Po zakończeniu serialu w 2017 roku, wielu fanów zastanawiało się, czy kiedykolwiek powstanie kontynuacja historii. Odpowiedź na to pytanie pojawiła się w grudniu 2021 roku, gdy poinformowano o produkcji filmowej kontynuacji Teen Wolf. Film nosi tytuł „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak – Film” i miał premierę 18 stycznia 2023 roku.

Fabuła filmu

Akcja filmu „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak – Film” rozgrywa się po zakończeniu wydarzeń z ostatniego sezonu serialu. Po powrocie do miasta Beacon Hills z Japonii, Scott McCall, już dorosły wilkołak, musi zmierzyć się z nowym zagrożeniem. Wraz z pojawieniem się tajemniczych zjawisk, wilków znowu zaczyna się słychać na ulicach miasta. Razem ze swoimi przyjaciółmi Scott musi zmierzyć się z potężnymi wrogami, w tym banshee, kojotłakami, piekielnymi ogarami i innymi upiornymi stworzeniami.

Obsada i twórcy

W filmowej kontynuacji „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak – Film” powracają znani aktorzy z serialu, m.in. Tyler Posey w roli Scotta McCalla, Dylan Sprayberry jako Liam Dunbar, Holland Roden jako Lydia Martin, Shelley Hennig jako Malia Tate, Ian Bohen jako Peter Hale, Linden Ashby jako Noah Stilinski oraz JR Bourne jako Chris Argent. Film wyreżyserował Russell Mulcahy, który odpowiadał także za reżyserię wielu odcinków serialu. Scenariusz napisał Jeff Davis, twórca oryginalnego serialu.

Podsumowanie

„Teen Wolf: Nastoletni wilkołak – Film” to oczekiwana przez fanów filmowa kontynuacja popularnego serialu telewizyjnego. Choć akcja rozgrywa się po wydarzeniach z ostatniego sezonu, to nadal oglądamy przygody ulubionych bohaterów. W filmie pojawiają się nowe zagrożenia i tajemnicze zjawiska, a bohaterowie muszą zmierzyć się z potężnymi przeciwnikami.

Be the first to review “Teen Wolf: Nastoletni wilkołak – Film”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.