Super Mario Bros. Film – nadchodząca animowana przygodowa produkcja

Super Mario Bros. Film to nowa produkcja animowana oparta na kultowej serii gier wideo o przygodach dwóch włoskich hydraulików – Mario i Luigiego. Film został wyprodukowany przez Universal Pictures, Illumination oraz Nintendo, a jego premiera planowana jest na 23 marca 2023 roku.

Fabuła

Niestety, na dzień dzisiejszy nie wiadomo wiele na temat fabuły filmu. Na razie wiadomo jedynie, że będzie to animowany film przygodowy opowiadający o perypetiach braci Mario i Luigi. Wielu fanów gier oczekuje jednak na więcej informacji na temat fabuły, w tym na pojawienie się popularnych postaci z serii, takich jak np. Księżniczka Peach, Toad, czy złowrogi Bowser.

Obsada

Na razie nie ma informacji na temat obsady filmu Super Mario Bros. Film. Wiadomo jednak, że reżyserem jest Aaron Horvath, który wcześniej pracował przy takich produkcjach jak Teen Titans GO! czy MAD.

Produkcja

Film Super Mario Bros. został wyprodukowany przez Universal Pictures, Illumination oraz Nintendo. Współpraca między tymi trzema firmami zapowiada się bardzo obiecująco, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że seria gier o przygodach Mario i Luigi jest jednym z najbardziej znanych i uwielbianych przez fanów na całym świecie.

Podsumowanie

Super Mario Bros. Film to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji animowanych na rok 2023. Na razie niewiele wiadomo na temat fabuły, obsady czy innych szczegółów produkcji, ale już teraz wiadomo, że film z pewnością zainteresuje fanów gier wideo oraz miłośników animacji. Więcej informacji na temat filmu powinniśmy poznać w najbliższych miesiącach, a sam film będzie miał swoją premierę już 23 marca 2023 roku.

Be the first to review “Super Mario Bros. Film”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.