Guardians of the Galaxy Volume 3 – kolejna odsłona kultowej serii od Marvel Studios

Guardians of the Galaxy Volume 3 to trzecia część popularnej serii filmowej, która powstała na podstawie komiksów Marvela. Film ten stanowi kontynuację historii, która zaczęła się w 2014 roku wraz z premierą pierwszej części, a następnie kontynuowana była w 2017 roku w Guardians of the Galaxy Vol. 2. Reżyserem i scenarzystą produkcji jest James Gunn, który odpowiadał także za dwie poprzednie części.

Historia

Guardians of the Galaxy Volume 3 kontynuuje historię grupy kosmicznych outsiderów, którzy połączyli siły, aby ocalić wszechświat. Bohaterowie ci są niezwykle niezwykli, a wśród nich znajdują się m.in.: Peter Quill/Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket i Groot. W trzeciej części serii zobaczymy ich w kolejnych przygodach, w których staną przed nowymi zagrożeniami.

Obsada

Obsada Guardians of the Galaxy Volume 3 to w dużej mierze ta sama, którą widzieliśmy w poprzednich częściach. Główną postacią w filmie jest Peter Quill/Star-Lord, którego rolę ponownie zagra Chris Pratt. Pozostali członkowie grupy to m.in.: Zoe Saldana jako Gamora, Dave Bautista jako Drax, Bradley Cooper jako głos Rocketa, Vin Diesel jako głos Groota. W obsadzie filmu pojawi się również Elizabeth Debicki jako Ayesha, Karen Gillan jako Nebula, Pom Klementieff jako Mantis i Sean Gunn jako Kraglin.

Data premiery

Premiera Guardians of the Galaxy Volume 3 jest zaplanowana na 3 maja 2023 roku. W chwili obecnej film jest w fazie postprodukcji, a jego twórcy nie ujawnili jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat fabuły. Wśród fanów krążą jednak już liczne spekulacje, co można zobaczyć w kolejnej części serii.

Podsumowanie

Guardians of the Galaxy Volume 3 to film, na który fani kultowych komiksów Marvela czekają z niecierpliwością. Trzecia część serii ma szansę okazać się równie spektakularna co dwie poprzednie, a w obsadzie znajdziemy wiele znanych i lubianych gwiazd. Warto zwrócić uwagę, że Guardians of the Galaxy Volume 3 będzie jednym z filmów, które będą stanowić część czwartej fazy Marvel Cinematic Universe.

Be the first to review “Strażnicy Galaktyki vol. 3”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.