Spider-Man: Bez Drogi do Domu cały film

Stacked_Blue 8.1 / 10 star premiera: 2021148 min, ,

Peter Parker nie potrafi już oddzielić swojego normalnego życia od życia superbohatera. Kiedy Strange prosi go o pomoc, stawka staje się jeszcze bardziej niebezpieczna, a on sam jest zmuszony odkryć, co tak naprawdę oznacza bycie Spider-Manem.

Spider-Man: Bez Drogi do Domu - fabuła

Po tym, jak nasz bohater został zdemaskowany przez swojego wroga Mysterio, Peter Parker nie jest już w stanie oddzielić swojego normalnego życia od statusu superbohatera, więc może jedynie poprosić Mistrza Sztuk Mistycznych, Doktora Strange’a, o pomoc w wymazaniu jego prawdziwej tożsamości z umysłów wszystkich ludzi. Jednakże zaklęcie to przenosi go do rzeczywistości, która nie jest jego własną i w której będzie musiał stawić czoła nowym, jeszcze groźniejszym wrogom, zmuszając go do odkrycia, co tak naprawdę znaczy być Spider-Manem.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Oryginalnie film nosi nazwę: Spider-Man: No Way Home. Cały film trwa 2 godz. 30 min. Osoby związane ze społecznością IMDB oceniają film na 8.3/10, natomiast czytelnicy Filmwebu przyznają mu notę 7.8/10. Według oceniających film na portalu TMDB zasłużył on na ocenę 8.1/10. Reżyserem filmu jest Jon Watts, natomiast scenariusz napisali Chris McKenna oraz Erik Sommers. W filmie wystąpili: Tom Holland (Spider-Man (Peter Parker)), Zendaya (MJ), Benedict Cumberbatch (Doktor Strange), Jacob Batalon (Ned Leeds), Jon Favreau (Happy Hogan), Jamie Foxx (Electro (Max Dillon)), Willem Dafoe (Zielony Goblin (Norman Osborn)), Alfred Molina (Doktor Octopus (Dr Otto Octavius)), Benedict Wong (Wong)

Ciekawostki o filmie Spider-Man: Bez Drogi do Domu

  • Jamie Foxx i Willem Dafoe byli bardzo podekscytowani możliwością ponownego zagrania swoich czarnych charakterów. Szczególnie Foxx cieszył się, że tym razem nie będzie niebieski. Alfred Molina natomiast zażartował, że gra w filmie tylko dla zarobku, po czym potwierdził, że historia bardzo mu się spodobała, zanim podpisał kontrakt.
  • Tom Holland pomógł uratować ten film przed anulowaniem, wymuszając renegocjacje między Sony a Disneyem. Zgodnie z warunkami nowej umowy Spider-Man: Bez drogi do domu (2021) nie tylko nadal rozgrywa się w ramach Kinowego Uniwersum Marvela (MCU), ale Spider-Man może również pojawić się w przyszłych filmach MCU, a także we własnej serii Spider-Man firmy Sony.
  • Film ten jest pierwszą trylogią MCU, którą wyreżyseruje ten sam reżyser: Jon Watts. Wszystkie poprzednie trylogie MCU, takie jak Iron Man i Kapitan Ameryka, miały tylko dwa filmy, które miały stałych reżyserów przez cały czas trwania trylogii.

Gdzie obejrzeć Spider-Man: Bez Drogi do Domu online

Cały film Spider-Man: Bez Drogi do Domu możesz obejrzeć w vod: CHILI, ITUNES, CANAL+, PLAY NOW, PLAYER+, LOOMI

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze