Sonic 2: Szybki jak błyskawica cały film

Sonic łączy siły z nowym sprzymierzeńcem, Tailsem, i wyrusza w podróż w poszukiwaniu szmaragdu, zanim wpadnie on w niepowołane ręce...

O czym jest film Sonic 2: Szybki jak błyskawica

Sonic to niebieski Jeżyk obcego pochodzenia, który przypadkowo wylądował na Ziemi podczas ucieczki przed złymi siłami panującymi na jego rodzinnej planecie. Właśnie w ten sposób poznał szeryfa Toma Wachowskiego, z którym stał się nierozłączny i sprzymierzył się w walce ze straszliwym doktorem Ivo Robotnikiem. Gdy wszystko wydawało się już spokojne, Robotnik powraca na Ziemię wraz z Knucklesem, swoim sprzymierzeńcem do czynienia zła, w poszukiwaniu potężnego szmaragdu, który da mu wielką moc. Wiedząc o grożącym im niebezpieczeństwie, Sonic i Tom będą musieli odnaleźć kamień szlachetny, zanim będzie zbyt późno.

Gdzie obejrzeć Sonic 2: Szybki jak błyskawica online

Cały film ten obecnie jest dostępny  w serwisie Chili i Apple TV.

Opinie widzów o Sonic 2: Szybki jak błyskawica

Widzowie podkreślają, że jest to bajka, ale taka, którą bez problemu mogą oglądać dorośli i mieć dzięki niej świetny ubaw. Jest to produkcja, którą możesz śmiało obejrzeć z dziećmi i się nie zanudzić. Film jest zabawny i bardzo pozytywnie odbierany przez widzów.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze