Small World cały film

Stacked_Blue 5.4 / 10 star premiera: 2021117 min,

Historia rozpoczyna się w Polsce, gdzie w jednym z miasteczek znika czteroletnia dziewczynka. Jej matka wkrótce odkrywa, że rosyjska mafia porwała jej córkę.

Small World - fabuła

Historia rozpoczyna się w Polsce, gdzie w jednym z miasteczek znika czteroletnia dziewczynka. Jej matka wkrótce odkrywa, że rosyjska mafia porwała jej córkę. Gdy spieszy się na przejście graniczne, by ratować dziecko, zatrzymuje ją policjant Robert Goc. Interwencja policji spowalnia pościg i dziecko zostaje porwane za wschodnią granicą. Wkrótce Robert, czując się winny, że nie zdołał powstrzymać winnych, angażuje się w międzynarodowe śledztwo mające na celu odnalezienie dziewczyny. Ślad, który prowadzi do porwanej Oli, pojawia się w Rosji kilka lat później.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Cały film trwa 1 godz. 57 min. Ludzie powiązani ze społecznością IMDB przyznają filmowi ocenę 5.4/10, z kolei czytelnicy portalu Filmweb przyznają mu notę 5.5/10. Według oceniających film w serwisie TMDB zasłużył on na notę 5.4/10. Za wyreżyserowanie filmu odpowiada Patryk Vega, z kolei scenarzystami są Olaf Olszewski oraz Patryk Vega. W filmie wystąpili: Piotr Adamczyk (Podkomisarz Robert Goc), Julia Wieniawa-Narkiewicz (Ola w wieku 16 lat), Marieta Żukowska (Marta), Piotr Stramowski (Roman), Aleksey Serebryakov (Kirył Szutkow), Enrique Arce (John), Jim Conway (Komendant), Anastasiya Mikulchina (Tania), Montserrat Roig de Puig (Jasmina)

Gdzie obejrzeć Small World online

Cały film Small World możesz obejrzeć w vod: PLAYER+, CANAL+ MANUAL, AMAZON

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze