Sing 2 cały film

Stacked_Blue 8.1 / 10 star premiera: 2021110 min, , ,

Trudno być producentem, gdy jest się koalą i ma się łapy. Jest to jeszcze trudniejsze, gdy Twój wierny asystent jest starszy niż maszyna do pisania. A to świetna zabawa, gdy w obsadzie jest tańczący bez przerwy pyzaty dzieciak, zadziorna punkówa, nieśmiała uczennica, wielki gangster i matka wielodzietna, której dzieci są prosiętami w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Przepis na sukces jest prosty - włamać się do światowej stolicy rozrywki, zwerbować legendarnego muzyka rockowego i wysadzić scenę w powietrze z nowym programem.

Sing 2 - fabuła

Po tym, jak teatr NewMoon odniósł ogromny sukces, Buster postanowił zająć się teatrem Crystal Tower. Buster planuje wystawić tu nowy spektakl. Jednak dostanie się do biur znanej na całym świecie firmy Crystal Entertainment, prowadzonej przez bezwzględnego wilka Jimmy’ego Crystala, nie jest łatwe. Tak więc Buster i jego drużyna, w tym świnia matka Rosita, jeż Ash, goryl Johnny, słoń Meena i świnia prowokator Gunter, zakradają się do Kryształowej Rozrywki. Tymczasem Gunter wpada na pomysł nie do zrealizowania i obiecuje, że w programie pojawi się Clay Calloway, najbardziej odosobniona gwiazda rocka na świecie. Buster wyrusza na poszukiwanie Claya, który dołączy do nich na scenie podczas tego ważnego występu.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Cały film trwa 1 godz. 50 min. Ludzie powiązani ze społecznością IMDB oceniają film na 7.4/10, natomiast czytelnicy portalu Filmweb dają mu notę 7.6/10. Według oceniających film w serwisie TMDB zasłużył on na ocenę 8.1/10. Za wyreżyserowanie filmu, a także scenariusz odpowiada Garth Jennings. Główni aktorzy grający w filmie to Matthew McConaughey (Buster Moon), Reese Witherspoon (Rosita), Scarlett Johansson (Ash), Taron Egerton (Johnny), Tori Kelly (Meena), Nick Kroll (Gunter), Bobby Cannavale (Jimmy Crystal), Halsey (Porsha Crystal), Pharrell Williams (Alfonso)

Ciekawostki o filmie Sing 2

  • W obsadzie filmu znalazło się dwóch zdobywców Oscara (Matthew McConaughey i Reese Witherspoon) oraz trzech nominowanych do Oscara (Scarlett Johansson, Bono i Pharrell Williams).
  • W ścieżce dźwiękowej filmu znajduje się piosenka „Where The Streets Have No Name”, oryginalnie śpiewana przez Bono, który wcielił się w postać Claya Callowaya.
  • Pierwszy pełnometrażowy film animowany Letitii Wright, Chelsea Peretti i Bono.
  • Jest to pierwszy film animowany wytwórni Universal z 2020 roku, który został wyprodukowany w formacie 1,85:1.
  • Scena, w której bohaterka Scarlett Johansson kłóci się z właścicielem lokalu o zbyt niskie wynagrodzenie za występ, ma związek z konfliktem prawnym Johansson z Walt Disney Company w 2021 roku, kiedy to poskarżyła się, że firma zbyt nisko zapłaciła jej za premierę kinową filmu Czarna Wdowa (2021).

Gdzie obejrzeć Sing 2 online

Cały film Sing 2 możesz obejrzeć w vod: ITUNES, CANAL+, CHILI, PLAYER+

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze