Shazam! Gniew bogów

Shazam! Gniew bogów to amerykański film z 2023 roku, którego premiera odbędzie się 15 marca 2023 roku. Film jest kontynuacją komediowego hitu z 2019 roku – Shazam!. Reżyserem filmu jest David F. Sandberg, a scenariusz napisał Henry Gayden. W rolach głównych występują Asher Angel jako Billy Batson oraz Zachary Levi jako jego superbohaterska alter ego – Shazam.

Fabuła

Fabuła filmu nie została jeszcze ujawniona, jednak wiadomo, że Shazam! Gniew bogów będzie kontynuacją poprzedniej części i skupi się na dalszych przygodach Billy’ego Batsona i jego superbohaterskiej alter ego – Shazama.

Obsada

W filmie Shazam! Gniew bogów występują między innymi:

  • Asher Angel jako Billy Batson/Shazam
  • Zachary Levi jako Shazam
  • Helen Mirren jako Hespera
  • Lucy Liu jako Kalypso
  • Ross Butler jako Eugene Choi/Shazam
  • Adam Brody jako Freddie Freeman/Shazam
  • Marta Milans jako Rosa Vasquez

Produkcja

Zdjęcia do Shazam! Gniew bogów rozpoczęły się w maju 2021 roku w Atlancie, w stanie Georgia, a następnie przeniosły się do Filadelfii, gdzie kręcono sceny na planie dzielnicy Fishtown. Producentami filmu są Peter Safran oraz Henry Gayden, natomiast wytwórnią zajmującą się dystrybucją filmu jest Warner Bros. Pictures.

Premiera

Premiera filmu Shazam! Gniew bogów odbędzie się 15 marca 2023 roku w Stanach Zjednoczonych.

Podsumowanie

Shazam! Gniew bogów to oczekiwana przez fanów kontynuacja popularnego filmu z 2019 roku. Choć fabuła filmu nie została jeszcze ujawniona, fani z niecierpliwością czekają na kolejne przygody Billy’ego Batsona i Shazama. Film z pewnością przyciągnie fanów komiksów oraz miłośników kina akcji i komedii.

Be the first to review “Shazam! Gniew bogów”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.