Predator: Prey cały film

Stacked_Blue 8.222 / 10 star premiera: 2022100 min, ,

Wojowniczka Naru próbuje chronić swoje plemię przed jednym z pierwszych wysoko wyewoluowanych Predatorów, który wylądował na Ziemi.mi.

Predator: Prey - fabuła

Młoda kobieta, Naru, została wychowana wśród największych łowców, którzy niegdyś przemierzali Wielkie Równiny. Ze świadomością, że jest równie utalentowana jak inni młodzi łowcy, wyrusza w podróż, by ochronić swój lud przed zagrożeniem obozu Komanczów. Uzbrojony w prymitywne narzędzia Naru podąża, a następnie ściera się ze swoją ofiarą, która okazuje się być wysoce zaawansowanym obcym drapieżnikiem z nowoczesną bronią, a ich spotkanie kończy się zaciętym i bezlitosnym pokazem między dwoma wrogami.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Oryginalna nazwa filmu to Prey. Cały film trwa 1 godz. 39 min. Osoby związane ze społecznością IMDB oceniają film na 7.3/10, natomiast czytelnicy portalu Filmweb przyznają mu notę 6.5/10. Według oceniających film na portalu TMDB zasługuje on na ocenę 8.222/10. Film wyreżyserował Dan Trachtenberg, z kolei twórcą scenariusza został Patrick Aison. W obsadzie filmu znaleźli się Amber Midthunder (Naru), Dakota Beavers (Taabe ), Stormee Kipp (Wasape), Dane DiLiegro (Predator), Michelle Thrush (Aruka), Julian Black Antelope (Wódz wojenny Kehetu), Harlan Blayne Kytwayhat (Itsee ), Cody Big Tobacco (Ania), Skye Pelletier (Tabu)

Ciekawostki o filmie Predator: Prey

 • Reżyser Dan Trachtenberg zamieścił na Instagramie 30 lipca 2021 roku: „Patrząc na to stare zdjęcie naszej łupki z czasów, gdy kręciliśmy Cloverfield Lane 10 (2016) i myśląc o tym, jak czasami informują o tytule filmu, ale tak naprawdę jest to tylko nazwa kodowa, pod którą jest kręcony.” Zdjęcie przedstawiało łupek z nazwą „Valencia”, która była tytułem roboczym filmu. Wiele osób zinterpretowało tę krypto wiadomość w taki sposób, że Trachtenberg mówiła, że nowy film o Predatorze nie będzie nosił tytułu Skull, a może to być tylko tytuł roboczy.
 • Druga historia o Predatorze, w której pojawia się plemię Komanczów, pierwsza to May Blood Pave My Way Home.
 • WILHELM SCREAM: kiedy Predator rzuca jednego z myśliwych Comanche za dużą kłodę drzewa.
 • Jest to siódma odsłona franczyzy Predator licząc dwa filmy Alien vs Predator.
 • Taabe (Dakota Beavers) mówi o Predatorze po zranieniu go: „Jeśli krwawi… możemy go zabić”. Jest to hołd dla pierwszego Predatora (1987), gdzie te same słowa wypowiedział Alan „Dutch” Schaefer (Arnold Schwarzenegger).
 • Pierwszy film o Predatorze, w którym Predator nie używa swojego charakterystycznego, montowanego na ramieniu działa plazmowego.
 • Język Comanche jest językiem numickim z rodziny rdzennych, Uto-Aztecan.
 • Ten film został wydany z dialogami, które zostały zdubbingowane w języku Comanche. Istnieje również angielska wersja językowa oraz wersja z napisami w języku Comanche.

Gdzie obejrzeć Predator: Prey online

Cały film Predator: Prey możesz obejrzeć w vod: DISNEY

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  1. Aleksander Ostrowski

   Obejrzałem bo widziałem, że na IMDB jest popularny i się nie zawiodłem. Polecam

   8,0 rating

   Obejrzałem bo widziałem, że na IMDB jest popularny i się nie zawiodłem. Polecam

  1. Oswald

   Można obejrzeć, chociaż to jest takie średnio ambitne kino, bardziej taki film do piwka.

   7,0 rating

   Można obejrzeć, chociaż to jest takie średnio ambitne kino, bardziej taki film do piwka.