Powrót klątwy cały film

Stacked_Blue 7.5 / 10 star premiera: 2022111 min

Film oparty na prawdziwej historii rodziny, która wierzyła, że została opętana przez duchy, śledzi losy kobiety, która musi chronić swoje dziecko przed klątwą.

Powrót klątwy - fabuła

Ruo-nan złamała tabu religii przez przypadek 6 lat temu. To spowodowało, że jej chłopak i rodzina zginęli bez powodu. Przeszła mroczny okres przesądów i ukrywała te tajemnice i bóle przed ludźmi, nawet oddała swoje nowo narodzone dziecko innej rodzinie. Po kilku latach poszła na terapię i wróciła do normalnego życia. Postanowiła odzyskać swoje dziecko żyjące z nią, ale jej córka zaczęła ukazywać przeklęty znak, który spotkała 6 lat temu. Ruo-nan musi zmierzyć się z najgłębszym przerażeniem dotyczącym jej dziecka. Zaczyna nagrywać wszystko na temat klątwy i próbuje znaleźć sposób na jego uratowanie.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Oryginalna nazwa filmu to Zhou. Cały film trwa 1 godz. 50 min. Osoby związane ze społecznością IMDB oceniają film na 6.2/10, z kolei czytelnicy serwisu Filmweb przyznają mu notę 5.7/10. Według oceniających film w serwisie TMDB zasłużył on na ocenę 7.5/10. Film wyreżyserował Kevin Ko, z kolei scenarzystami są Che-Wei Chang oraz Kevin Ko. W obsadzie filmu znaleźli się Hsuan-yen Tsai (Ruo-nan)

Gdzie obejrzeć Powrót klątwy online

Cały film Powrót klątwy nie jest jeszcze dostępny w żadnym innym serwisie vod

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  1. Romek

   Typowy azjatycki horror, można obejrzeć, ale nie ma co się spodziewać wielkich fajerwerków.

   7,0 rating

   Typowy azjatycki horror, można obejrzeć, ale nie ma co się spodziewać wielkich fajerwerków.