Powiedzmy sobie wszystko

Stacked_Blue 6.6 / 10 star 2014103 min,

Wprowadzenie do filmu „Powiedzmy sobie wszystko”

„Powiedzmy sobie wszystko” to film opowiadający o czwórce dorosłych rodzeństwa, którzy spotykają się po latach w rodzinnym domu, aby pochować zmarłego ojca. Film, łączący w sobie elementy dramatu i komedii, ukazuje, jak ważne są rodzina i wzajemne relacje.

Zarys fabuły

Fabuła filmu „Powiedzmy sobie wszystko” koncentruje się na czwórce rodzeństwa, którzy wracają do rodzinnego domu po śmierci ojca. Przez cały tydzień będą musieli mieszkać z nadopiekuńczą matką Hillary. Ten wspólnie spędzony czas stanie się okazją do poukładania wzajemnych relacji i odbudowania rodzinnych więzi.

Obsada i twórcy filmu

W filmie występują znani i cenieni aktorzy, tacy jak Jason Bateman, Tina Fey, Adam Driver czy Jane Fonda. Reżyserią filmu zajął się Shawn Levy, a scenariusz napisał Jonathan Tropper, który jest także autorem powieści, na podstawie której powstał film.

Produkcja i premiera

Film został wyprodukowany przez Spring Creek Productions, 21 Laps Entertainment oraz Warner Bros. Pictures. Premiera filmu miała miejsce 10 września 2014 roku.

Odbiór filmu i sukcesy

„Powiedzmy sobie wszystko” zdobył uznanie zarówno wśród widzów, jak i krytyków, osiągając średnią ocenę 6,56 na 10. Film odniósł także sukces komercyjny, zarabiając ponad 41 milionów dolarów przy budżecie wynoszącym 19,8 miliona dolarów.

Podsumowanie

Jeśli szukasz filmu, który zmusi Cię do refleksji nad wartościami rodzinnych więzi i relacji między rodzeństwem, „Powiedzmy sobie wszystko” to propozycja dla Ciebie. Wzruszająca fabuła oraz znakomita obsada sprawiają, że warto poświęcić czas na obejrzenie tego filmu.

Be the first to review “Powiedzmy sobie wszystko”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.