Plane

Stacked_Blue 6.8 / 10 star 2023107 min, ,

Plane – nowy film akcji, który zaskoczy Cię swoją intensywnością

Oto co wiemy o najnowszym filmie akcji „Plane” reżyserii Xavier Gens. Fabuła filmu opowiada historię Brodie Torrance, który po heroicznej pracy polegającej na pomyślnym wylądowaniu uszkodzonego samolotu w strefie działań wojennych, zostaje uwikłany w plany wielu bojówek, które planują wziąć samolot i jego pasażerów jako zakładników.

W rolę Brodiego Torrance wcielił się aktor Gerard Butler, którego możemy kojarzyć z takich filmów jak „300” czy „Udawany mąż”. Obok niego w obsadzie znaleźli się również inni znani aktorzy, tacy jak Mike Colter czy Kelly Reilly.

Produkcja filmu kosztowała 25 milionów dolarów, a zdjęcia realizowane były na terenie Stanów Zjednoczonych, Portoryko oraz Wielkiej Brytanii. Film został wyprodukowany przez Di Bonaventura Pictures, MadRiver Pictures, Riverstone Pictures, G-BASE oraz Olive Hill Media.

„Plane” to pełen akcji thriller, który z pewnością zaskoczy widzów swoją intensywnością i intrygującą fabułą. Premiera filmu odbyła się 13 stycznia 2023 roku, a reżyser Xavier Gens jest znany z takich filmów jak „Hitman” czy „Frontiers”.

Jeśli jesteś fanem filmów akcji, koniecznie obejrzyj „Plane” i przygotuj się na emocjonującą podróż z niezwykłymi bohaterami i widowiskowymi scenami akcji.

Be the first to review “Plane”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.