Pies cały film

Stacked_Blue 7.3 / 10 star premiera: 2022,

Briggs, były stajenny, i Lulu, suczka rasy belgijski malinois, wyruszyli wzdłuż wybrzeża Pacyfiku, aby wziąć udział w pogrzebie swojego najlepszego przyjaciela z wojska. Jednemu z nich pozostał tydzień życia, a drugi przeżywa każdy dzień tak, jakby miał być jego ostatnim.

Pies - fabuła

Jackson Briggs, zawodowy żołnierz, podejmuje liczne próby powrotu do czynnej służby, ale z powodu urazu mózgu ciągle spotyka się z odmową. Kiedy umiera jeden z jego kolegów, Briggs otrzymuje zadanie: przenieść jego partnera, neurotycznego owczarka belgijskiego Lulu, cierpiącego na wiele problemów pourazowych, z obozu wojskowego w stanie Waszyngton do Nogales w Arizonie. Ponieważ pies boi się latać, podróż będzie musiała odbyć się samochodem wzdłuż wybrzeża Pacyfiku, co nie jest najłatwiejszym zadaniem dla Briggsa.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Oryginalnie film nosi nazwę: Dog. Cały film trwa 1 godz. 41 min. Ludzie powiązani ze społecznością IMDB przyznają filmowi ocenę 6.5/10, z kolei czytelnicy serwisu Filmweb przyznają mu notę 6.3/10. Według oceniających film w serwisie TMDB zasłużył on na ocenę 7.388/10. Za reżyserię odpowiedzialni są Reid Carolin oraz Channing TatumReid Carolin. W głównej obsadzie filmu znaleźli się Channing Tatum (Briggs), Jane Adams (Tamara), Kevin Nash (Gus), Q'orianka Kilcher (Niki), Ethan Suplee (Noah), Emmy Raver-Lampman (Bella), Nicole LaLiberte (Zoe), Luke Forbes (Jones), Ronnie Gene Blevins (Keith)

Ciekawostki o filmie Pies

 • Lulu była właściwie grana przez trzy różne psy. Nazywają się Britta, Lana 5 i Zuza i choć przypominają owczarki niemieckie, w rzeczywistości są belgijskimi malinois, rasą najlepiej nadającą się do służby policyjnej lub wojskowej. Zespół produkcyjny pozyskał je z amsterdamskiej hodowli, w której szkoli się psy do służby wojskowej.
 • Buty pamiątkowe sierżanta Rodrigueza to prawdopodobnie buty turystyczne Merrell Sawtooth. Były one wcześniej dość popularne w 75 Pułku Rangersów podczas wcześniejszych epok globalnej wojny z terroryzmem, dopóki nie zostały wycofane.
 • Sekwencje w JBLM „Fort Lewis”, od bramy po pojawienie się obiektów JBLM we wczesnych scenach, są całkowicie fikcyjne, ponieważ żadne ujęcia nie były kręcone w stanie Waszyngton.
 • Channing siedzi czytając poezję, gdy są przetrzymywani w metalowej stodole podczas burzy. Zauważalne są u niego dreszcze, prawdopodobnie z powodu zimna i wilgoci.
 • Kiedy Jackson i Dog jadą po wzgórzach San Francisco, widać, że przejeżdżają przez znaki stopu.
 • Na bramie widnieje napis Fort Lewis, a za nią napis Joint Base Lewis-McChord. W 2010 r. Fort Lewis i Baza Sił Powietrznych McChord połączyły się, tworząc Joint Base Lewis-McChord.
 • Lulu wspina się do okna oryginalnego Hot Dog on a Stick, gdy wyczuwa włamywacza, który zabrał rzeczy jej opiekuna. Lokal ten został zburzony w marcu 2022 r.
 • Britta, pies, który pojawia się najczęściej w filmie, mieszka teraz ze swoim trenerem w Hamilton w Montanie. Britta pojawia się w prawie 80% filmu.

Gdzie obejrzeć Pies online

Cały film Pies możesz obejrzeć w vod: POLSAT, VOD PL, PLAY NOW, CANAL+, CINEMAN, PLAYER+

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze

  1. Anna Kowalik

   Fajny film dla tych co kochają zwierzęta tak jak ja :)

   9,0 rating

   Fajny film dla tych co kochają zwierzęta tak jak ja :)

  1. Jack22

   Można obejrzeć, nawet spoko

   8,0 rating

   Można obejrzeć, nawet spoko

  1. Rick

   Dosyć fajny film, ale na tej stronce oglądałem już kilka fajniejszych.

   8,0 rating

   Dosyć fajny film, ale na tej stronce oglądałem już kilka fajniejszych.