Panama cały film

Stacked_Blue 5.9 / 10 star premiera: 2022,

Były marynarz i przedsiębiorca udają się do Panamy, aby pośredniczyć w zawarciu rozejmu, ale w międzyczasie rozpoczyna się inwazja USA, a oni wszyscy dowiadują się wiele o przejęciu władzy.

Panama - fabuła

Mel Gibson i Cole Hauser występują w tym trzymającym w napięciu thrillerze akcji, którego akcja rozgrywa się w czasie politycznych zawirowań w Panamie w 1989 roku. Kiedy Stany Zjednoczone zamierzają dokonać inwazji na Panamę, były żołnierz piechoty morskiej (Hauser) zostaje zatrudniony przez agenta CIA (Gibson) do ściśle tajnej misji przerzutu broni. Becker (Hauser) odkrywa prawdziwą naturę władzy politycznej, pracując w pojedynkę wśród najbardziej niebezpiecznych handlarzy bronią.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Osoby związane ze społecznością IMDB oceniają film na 3.3/10, z kolei czytelnicy portalu Filmweb przyznają mu notę 2.9/10. Według oceniających film na portalu TMDB zasługuje on na ocenę 5.9/10. Za wyreżyserowanie filmu odpowiada Mark Neveldine, scenariusz natomiast napisał Daniel Adams. W głównej obsadzie filmu znaleźli się Cole Hauser (Becker), Mel Gibson (Stark), Charlie Weber (Hank Burns), Kate Katzman (Tatyana), Simon Phillips (Dr Reyes), Mauricio Hénao (Enrique Rodriguez)

Ciekawostki o filmie Panama

 • Daniel Adams, współautor scenariusza, miał pierwotnie wyreżyserować ten film, ale odszedł, aby zająć się swoim innym scenariuszem, The Walk (2022).
 • Mel Gibson i Cole Hauser pojawili się wcześniej na krótko w filmie Paparazzi (2004), w którym postać Bo Laramie, grana przez Cole’a Hausera, przechodziła terapię zarządzania gniewem, a Mel Gibson był nieznanym pacjentem w poczekalni. Gibson był również producentem filmu Paparazzi.
 • Pierwotnie w obsadzie znaleźli się Morgan Freeman i Frank Grillo.
 • Przed Melem Gibsonem do roli Starka zgłoszono Morgana Freemana i Nicolasa Cage’a.

Gdzie obejrzeć Panama online

Cały film Panama nie jest jeszcze dostępny w żadnym innym serwisie vod

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  1. Gibson

   Oglądałem ze względu na Mela Gibsona, film średni, oglądałem na tej stronce lepsze.

   6,0 rating

   Oglądałem ze względu na Mela Gibsona, film średni, oglądałem na tej stronce lepsze.

  1. Rybak9

   No może mało ambitne kino, ale obejrzeć można.

   7,0 rating

   No może mało ambitne kino, ale obejrzeć można.

  1. AniaMala

   Jak na razie najgorszy film jaki obejrzałam na tej stronce, ale są różne gusta.

   5,0 rating

   Jak na razie najgorszy film jaki obejrzałam na tej stronce, ale są różne gusta.